Léto plné příležitostí vynést nové botky. Vyhrajte poukázky do prodejen Deichmann

foto Deichmann
foto Deichmann

Léto plné příležitostí vynést nové botky

S létem má většina lidí spojeny příjemné zážitky – dovolenou, pozvání na svatbu, návštěvy festivalů, zahradní slavnosti nebo prostě jen příjemná setkání s přáteli u grilování. Každá tato příležitost si po nás žádá a zároveň umožňuje ukázat nový outfit a nové boty. 

Trendů, které vládnou letošnímu létu, je celá řada. Základní letní obuví jsou rok co rok sandály. Letos se nebudete moci rozhodnout, které se vám líbí víc. Preferujete zdobení výraznými kameny? Líbí se vám metalické provedení? Toužíte po splétaných římských sandálech? Nebo si neumíte léto představit bez etno stylu? V kolekci Deichmann si určitě vyberete. 

pastedGraphic.pngpastedGraphic_1.pngpastedGraphic_2.png

Létu vládnou také klínové podpatky, které unosíte do práce, na procházky i na dovolenou. Opticky vám prodlouží nohy, ale zároveň se v nich budete cítit pohodlně. Vybírat můžete z modelů v korkovém, provazovém nebo lýkovém provedení, v přírodních odstínech nebo naopak v námořnickém stylu. 

pastedGraphic_3.pngpastedGraphic_4.png

Chcete si užít dovolenou, výlety, návštěvu festivalu nebo procházky po přímořských památkách pohodlně, ale zároveň zůstat stylová? Zvolte žabky s komfortní stélkou. Vybírat můžete z modelů v lakovaném provedení, metalickém vzhledu nebo s aplikací ve tvaru motýla. 

pastedGraphic_5.pngpastedGraphic_6.png

Zapomenout nemůžeme ani na nesmrtelnou letní klasiku – espadrilky. Na pobíhání sluncem vyhřátými ulicemi jsou jako dělané. Deichmann jich nabízí nepřeberné množství – pruhované námořnické, metalické, kožené, s motivy tropické fauny, maskáčové, džínové… Určitě si vyberte. 

pastedGraphic_7.pngpastedGraphic_8.png

Trendem letošního léta jsou pantofle. Obuv, kterou jsme kdysi obouvali jen na zahradu a na doma. Nyní slaví stylový comeback a s hrdostí je obouvejte na procházku městem i po přímořské promenádě. 

pastedGraphic_9.pngpastedGraphic_10.png

Už jste si vybraly svého favorita?

Nyní máte možnost vyhrát jednu ze 3 poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejnách Deichmann. Stačí správně odpovědět na otázku:

Jak se jmenuje jedna z kolekcí Deichmann?
a) Graceland

b) Nickiland

c) Bruceland

Správnou odpověď naleznete na www.deichmann.com 

Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž DEICHMANN.

Soutěž končí 5.7.2018 v 13 hodin. Vyhrávají první 3 správné odpovědi. Každý výherce obdrží 1 poukázku na 500 korun do prodejny Deichmann.

 

 

Poznámka k osobním údajům: Vaše údaje nebudeme používat pro nic jiného, než je informování o případné výhře. Pokud se chcete přihlásit k odběru newsletteru, přihlašte se TADY, děkujeme!

 

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: 

-​e-mail 

-jméno

-příjmení

 

  1. Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o převzetí výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
  3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

5.Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

vzít souhlas kdykoliv zpět,

požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Comments

comments

Vyhledat