Lush halloweenské novinky 2023 jsou už v prodeji

Milujete podzim a už se těšíte na Halloween? Nové strašidelně voňavé LUSH produkty Vám navodí tu správnou atmosféru! Nechte se hýčkat od hlavy k patě s #cruelty-free kosmetikou a dopřejte radost sobě i naší planetě. Halloweenská kolekce Lush je k dostání ve všech obchodech a online od 31. srpna 2023.  

 

Pumpkin Crumble
Koupelová pěna
280 Kč/ks

Nechte se rozmazlit krásně podzimní bublinkovou lázní se
zvláčňujícím bambuckým máslem
a smysly oživující směsí
kořeněného jalovce a citrusů.

Pumpkin Spice
Lush Melt
280 Kč/ks

Chcete-li se nechat obestoupit ultimátně podzimní vůní s tóny kořeněného dýňového latté, stačí nechat tento Lush Melt rozpustit ve své aromalampě nebo napuštěné vaně.

Bonehead
Koupelová pěna
220 Kč/ks

Nic hrůzyplného vás nečeká, jen rozverně zábavná koupel mezi mátově svěžími horami bublinek.

Screamo
Koupelová bomba
CENA 160 Kč/ks

Nechte své starosti a strachy rozplynout v kobaltově modré lázni
s povzbuzující třešňovo-mandlovou vůní.

Screaming Banshee
Koupelová bomba
160 Kč/ks

Sladká jablka a slané slzy zpečetí váš osud! Zahalí vás do vůně silic bergamotu a grapefruitu a vyčaruje vám lázeň, ze které budete ječet radostí.

Jason’s Mummy
Koupelová bomba
170 Kč/ks

Nasviťte pod lampou a vneste světlo do své koupele. Citrusové vůně
a žhnoucí pohled zaženou stres
z celého dne.

Magic Potion
Koupelová bomba
220 Kč/ks

Tento elixír svým zářivě barevným šumivým kouzlem promění vaši koupel v magický transformativní zážitek s hřejivou vůní s kořeněnými, florálními i ovocnými tóny.

Witch’s Cauldron
FUN multifunkční modelína
350 Kč/ks

Můžete jí použít jako mýdlo, šampon nebo koupelovou pěnu. Hřejivá absolue z vanilky spolu se silicí z černého pepře a pačuli jsou dokonalými přísadami oživujícího stimulujícího lektvaru pro pokožku i vlasy a kukuřičný škrob se postará o pokožku zjemňující pohlazení.

Lord of Misrule
Mýdlo
240Kč/ks

Zahajte neplechu a poddejte se zemité, kořeněné a opojné vůni. Pokožku zjemňující mydlinky pro všechny nezbedy, ve kterých se sladké, neodolatelně lahodné tóny vanilky snoubí s hlubokým, kouřovým spojením černého pepře a tmavé sumaterské pačuliové silice.

Wednesday’s Child Is Full Of Woe
Peeling na rty
320 Kč/ks

Fascinuje vás ponurost, uchvacuje tajemno? Pak je tahle mysteriózní lahvička právě pro vás! Hýčkejte a peelingujte své rty bio jojobovým olejem, cukrem a silicí z divokých pomerančů pro sladké pusinky s příchutí švestek.

Comments

comments

Vyhledat