#LushMakeup má novinku: Tuhé rozjasňovače

foto Lush
foto Lush

Glow Sticks tuhé rozjasňovače

#LushMakeup

– Dostupné v pěti odstínech

– Vegan a cruelty-free

– Třpyt bez použití plastických třpytek

– Plné čerstvých a o pleť pečujících ingrediencí

V pondělí 20. srpna 2018 Lush představí novinku Glow Sticks (379 Kč/ks), řadu pěti pečujících, multifunkčních, cruelty free, veganských tuhých rozjasňovačů. Dostupné pouze na měsíc, exkluzivně online.

Glow Sticks jsou naprosto úžasné díky rozmanité a snadné aplikaci. Rozjasňovač nanášejte na vystouplá místa na obličeji – na lícní kosti, pod oční oblouky, nad retní žlábek, na kořen nosu, ale i na oči a rty – podle vlastní volby.

Třpyt bez plastu

Produkty Lush, ať už třpytivé či nikoli, obsahují potravinářské barvivo (jak jen to je možné), syntetickou slídu, minerály a přírodní škroby. Všechny třpytky, které se vydají potrubím z vaší koupelny, a z nichž některé si najdou cestu i do oceánu, jsou neškodné pro životní prostředí a k jejich produkci není využívána dětská práce. Používáme i další pigmenty s borosilikáty, tenoučké „skleněné vločky“ z různých minerálů, jako vápník a sodík, potažené vrstvou barviva.
Z hlediska životního prostředí jde o přirozeně se vyskytující materiály, stejně jako používaná barviva.

Pečující ingredience

Extra panenský bio kokosový olej má svůj původ na ostrově Nias v Indonésii. Je lehký a má spoustu blahodárných účinků na pleť. 10 % výdělku z prodeje tohoto oleje putuje od výrobců na financování sociálního vybavení na ostrově. Arganový olej, který posiluje a vyživuje pleť, je odborně sklízen a zpracováván ženským družstvem v Maroku

O řadě

Glow Stick rozjasňovače dostupné v pěti odstínech, jsou inspirovány ptáčky
a jejich lehoučkými a zářivými pírky plných něžných barev a lesku. Jména jednotlivých tyčinek jsou inspirovány zakladatelem Markem Constantinem
a jeho vášní pro přírodu a ptactvo.

 

Jak použít: Přejeďte po kůži pro rozjasněné tváře, třpytící se rty k nakousnutí nebo stíny, které dodají vaším očím jiskru. Nanášejte jemně pro lehký třpyt nebo více vrstev pro tmavší odstíny.

#LushMakeup řada plná výhod.

Rozjasňovače Glow Sticks jdou v patách tuhým make-upům Slap Sticks,
a stejně jako ony myslí na udržitelné balení. Dokonce můžeme říci, že na to jdou novátorsky, jsou také obaleny odlupovacím voskem respektujícím veganské zásady, jejich aplikace je velmi snadná a dostanete se i k poslední trošce produktu, který zužitkujete, abyste mohla zazářit.

Comments

comments

Vyhledat