Mějte absolutní kontrolu nad pálivostí jídla

foto: Craftiry.cz
foto: Craftiry.cz

Ta radost, když si člověk něco vyrobí sám – znáte to taky? Pýcha a hrdost, že umíte něco, co jiní ne? Nadšení, když překonáte předsudky, že prý něco nejde a ono jo? Předat tenhle pocit formou jedinečného vánočního dárku umožňuje česká agentura Craftiry.

Díky ní si obdarovaný pod stromečkem rozbalí ucelenou sadu na výrobu chilli omáčky. Možná je to přání, o němž už dlouho mluví, nebo má prostě rád pálivé omáčky a pustit se do výroby své vlastní mu udělá větší radost než jen další z hromady spotřebních dárků.

Co všechno ho v sadě na výrobu chilli omáčky čeká? Přiložené jsou ingredience, které čekají na to, až je obdarovaný přemění na chutné omáčky. K pálivému dobrodružství poslouží ruční sekáček, rukavice, skleněné lahvičky, trychtýř, papričky Habanero o pálivosti 350 000 jednotek a extrémní papričky Naga Bhut Jolokia o síle 1 000 000 jednotek.

Obdarovaný bude potřebovat vlastní mixér a hrnec. Výsledkem bude šest druhů pálivých omáček, které si obdarovaný uskladní v přiložených skleničkách. Příprava každé omáčky si vyžádá asi hodinu, takže za šest hodin bude hotový celý arzenál, u nějž člověk možná i zaslzí dojetím.

Další inspirace najdete na www.craftiry.com

Comments

comments

Vyhledat