Metronome Prague 2022 hlásí jméno prvního vystupujícího

Metronome Prague 2022 proběhne 23. až 25. června a nyní ohlašuje první jméno. Jedné se o britské altpopové duo OH WONDER, které patří ve svém žánru k nejpopulárnějším. Debutovalo v roce 2015 eponymním albem, po jehož vydání se dvojice stala senzací ostrovních, evropských a poté i amerických klubů. Následující album Ultralife otevřelo OH WONDER dveře i do dalších světadílů a k předskakování velkých popových hvězd, mj. Beckovi. Třetí, neméně úspěšné album pod názvem No One Else Can Wear Your Crown vydali OH WONDER vloni v únoru. Další jména budou následovat.

 

NOVÝ VIZUÁL

Festival přichází s novým designem pro ročník 2022. Ústředním prvkem jsou „Dekonstruované kytary“. Autor uměleckého objektu, který se stal inspirací pro vizuály Metronome Prague 2022, je sochař a designér Michal Cimala. Sdílíme jeho vzkaz „Setrvalý stav, kdy nejsou žádné živé koncerty, natož festivaly, mě dovedl, k tomu, že jsem z rozbitých kytar – kterých jsem měl několik v ateliéru, vytvořil nové objekty.”. Jeho objekt uvidíte často společně s mottem pokračujících příprav akce: „MUSÍME TO OPRAVIT 🙂“, neboť o to na kulturní scéně v příštích letech skutečně půjde.

 

Aktuálně znovu odstartoval předprodej na ročník 2022. Prvními vstupenkami v prodeji jsou třídenní permanentky na všechny plánované koncerty. 

Důležitá zpráva pro držitele vstupenek na ročníky 2020 či 2021: zůstávají v platnosti i pro ročník 2022. V případě třídenních vstupenek vám je pouze vymění. V případě jednodenních vstupenek se počítá s tím, že jakmile bude zveřejněný program po dnech, budete si moc vybrat den, v který navštívíte Metronome.

Comments

comments

Vyhledat