Multižánrová skotská senzace The LaFontaines se vrací do Prahy!

The LaFontaines
foto: pořadatel akce
The LaFontaines foto: pořadatel akce

Po úspěšném červnovém koncertu v rámci festivalu United Islands of Prague se do Prahy vrací skotská multižánrová kapela The LaFontaines. Pražské Rock Café si vybrali jako jednu ze zastávek v rámci jejich tour k nejnovějšímu albu Junior.  Jako support vystoupí skotská popová zpěvačka Be Charlotte. Koncert proběhne 18. října a vstupenky jsou k dostání v síti GoOut a také v Rock Café shopu (út-pá 16-21, so 17-21). 

Od hip hopu, přes rock až po drum and bass. The LaFontaines jsou jedinečnou kombinací hned několika žánrů a jedním z nejskloňovanějších jmen současné skotské hudební scény. Vystupovali po boku jmen jako jsou Deaf Havana, Mike Shinoda nebo třeba Rag’n’Bone Man a zahráli si na největších britských festivalech. V rámci festivalu United Islands of Prague vystoupili na hlavním pódiu, kde svou energickou show okamžitě ovládli celé Karlínské náměstí. I to je důkazem toho, že koncerty The LaFontaines jsou pohlcující, živé a zaručují jen ten nejlepší zážitek. 

Jako support vystoupí vycházející hvězda skotské popové scény zpěvačka a písničkářka Be Charlotte. Přijďte si užít jedinečnou skotskou hudební přehlídku.

rockcafe.cz

Comments

comments

Vyhledat