Neighbourhood benefice pro dětskou psychiatrii ve Fakultní Thomayerově nemocnici

První roky života zcela zásadně formují osobnost člověka a mnohdy sebou z různých důvodů nenesou jenom úsměv a dětský smích. Pro to, aby si děti nenesly kvůli náročným momentům v jejich životě následky, je zde Oddělení dětské psychiatrie ve Fakultní Thomayerově nemocnici – FTN. A právě toto oddělení chce underground house a techno akce Neighbourhood Charity podpořit.

Pozvání přijali respektovaní djs domácí scény v čele s djskou legendou a jedním ze základních pilířůhouse scény, Pavlem Bidlem. Druhým headlinerem noci je djské duo JB&FLESH s jejich hybridnímsetem spojující mixy s živým loopingem a samplingem. Díky jejich progresivnímu míchání hráli po bokuzahraničních hvězd,například Carla Coxe, Pan Pot a dalších. Dále vystoupí Brady, Emphonic a pořadatel noci Daniel Neighbour.

Událost proběhne v pátek 16. září v pražském klubu swim, který dobrou myšlenku podpoří zázemím a zajištěním personálu. Všichni vystupující zahrají bez nároku na honorář, přičemž veškerá produkce události není spojena s dalšími náklady. Veškerý výnos ze vstupného jde na podporu dětské psychiatrie z FTN. Minimální příspěvek – vstupné činí 100 Kč.

Akce vznikla za mediální podpory Radia 1, Techno.cz, Protosedi.cz a Rave.cz.

FB událost: https://www.facebook.com/events/784708779380439

Comments

comments

Vyhledat