Nové loknovací kulmy BaByliss

foto BaByliss
foto BaByliss

Dárky pro mladé slečny a dámy? Možná je do Vánoc daleko, ale proč to nezačít pomalu řešit. Nebo má vaše milá žena narozeniny na podzim? Bylo by tu pár tipů…

 

Vybrat ten správný dárek pro naše nejbližší je pokaždé tak trochu oříšek. S jistotou ale lze říci, že každá mladá dívka nebo žena si potrpí na zkrášlovací vychytávky. A proto bychom vám rádi představili loknovací kulmy BaByliss C903PE, C1050E a model C1300E.

Výhodou všech loknovaček BaByliss je plně automatický proces vytváření vln, díky kterému máte jistou, že vaše vlasy dostanou přesně takovou dávku tepla, jaká je pro vytvoření vln potřebná. Nemluvě o tom, že už nemusíte řešit otázku, v jakém úhlu držet kulmu či žehličku, aby výsledek odpovídal vašim představám. V závislosti na kvalitě vašich vlasů zvolíte preferovanou teplotu 185 °C nebo 205 °C a vše ostatní necháte na loknovací kulmě. Ta se v průběhu několika sekund zahřeje a vy můžete začít s natáčením tím nejjednodušším způsobem, jaký si umíte představit.

Loknovací kulmu BaByliss C903PE můžete nyní pořídit v zářivé růžové barvě. Představený model disponuje profesionálním zahřívacím prvkem pro okamžité zahřátí (205 °C). Dále světelnou LED kontrolkou, časovačem na 12 vteřin a v neposlední řadě zárukou na tři roky.

Postup je velmi snadný – stačí vložit rozčesaný pramen přiměřené tloušťky do přístroje, který ho natočí dovnitř a po uplynutí potřebné doby vám dá signál, že vlna je hotová. Keramický povrch je maximálně šetrný, proto ani při častém používání nebudou vaše vlasy působit zničeným dojmem.

Model BaByliss C903PE v růžové barvě koupíte za akční cenu 1590 Kč

Kdo by netoužil po hladkých vlnách jako od kadeřníka? Pomocí loknovačky BaByliss C1050E to hravě zvládnete i vy v pohodlí domova. Automatická loknovací kulma je vybavena nejen patentovanou technologií a digitální řízeným bezkartáčový motorkem, ale také funkcí nastavení směru natáčení loken, která je velmi důležitá pro dosažení požadovaného výsledku. Podle typu aktuální kondice vašich vlasů si můžete vybrat mezi teplotními stupni 210 °C a 230 °C. Časovač ohřevu lze nastavit ve třech délkových úrovních – na 8, 10 nebo 12 sekund se zvukovým signálem pro vytváření různých druhů loken. Vaše kadeře budou díky speciální iontové technologii, která generuje záporné ionty, schopné udržovat si potřebnou vlhkost a zářivý lesk.

 

Doporučená cena loknovačky BaByliss C1050E je 2990 Kč

Nejluxusnějším představeným modelem je plně automatická loknovačka BaByliss C1300E. Na rozdíl od předchozích modelů najdete navíc v balení dvě vyměnitelné hlavice. Menší, s průměrem 25 mm, je vhodná pro jemnější vlasy a umožňuje vytvořit pevné vlny. V případě, že vaše vlasy jsou hrubší nebo preferujete účes z nadýchaných velkých vln, stačí ji vyměnit za větší, s průměrem 33 mm.

Model C1300E disponuje také funkcí nastavení směru natáčení loken, důležitou pro dosažení požadovaného výsledku. Nechybí ani ionizační funkce, která ve vlasech eliminuje statickou elektřinu a zásobuje je potřebnou hydratací. Teplotu je rovněž možné nastavit podle potřeby a typu vlasů. Pro účes z volných vln při použití větší hlavice si můžete zvolit mezi 190 °C nebo 210° C. Pokud naopak použijete menší hlavici pro dosažení pevnějších loken, vybrat si můžete mezi 210 °C nebo 230 °C. Časovač ohřevu je volitelný pro každý typ hlavice zvlášť ve třech úrovních – na 8, 10 a 12 sekund při menším průměru vln, případně na 10, 12 a 14 sekund při použití hlavice s větším průměrem.

Loknovačka BaByliss C1300 je v prodeji za doporučenou cenu 3390 Kč

Comments

comments

Vyhledat