Nové tenisky PUMA – Inspirace 90. lety v nové botě CELL STELLAR a sneakerskách STORM

foto PUMA
foto PUMA

Sportovní značka PUMA přináší dva zcela nové modely tenisek, které nalezly inspiraci v devadesátých letech – CELL STELLAR, které nosí i Cara Delevingne, a retro sneakersky PUMA STORM.  Vždy je šance vystoupit z davu, vyniknout a zazářit s novými a originálními teniskami PUMA.

foto PUMA

DALŠÍ FOTKY NA FACEBOOKU!

Během 90. let představila PUMA inovativní technologii CELL pro stabilní odpružení boty a jistější pohyb. Nový model CELL STELLAR spojil vyzkoušené technologie, výraznou gumovou podrážku a stylové detaily v designovou botu stvořenou pro každodenní nošení a pro všechny vaše outfity. Kombinujte botu s vysokými ponožkami, sukní nebo úzkými kalhotami, nápadům se meze nekladou. Odvážné, sebevědomé a stylové, takové jsou nové tenisky CELL STELLAR v zářivé růžové v kombinaci s černou a bílou.

foto PUMA

Nová bota STORM kombinuje streetstyle módu, sportovní a devadesátkový styl. Chladné tóny zelené a modré v minimalistickém stylu představují bouřku a gumová podrážka tenisky svým zpracováním a tvarem připomíná neklidné moře. Bota je složena z několika semišových vrstev a jemné síťoviny, která poskytuje větrání vaší noze.

Nové tenisky STORM budou v České republice dostupné začátkem června v A3 sport. Sneakersky CELL STELLAR budou k dispozici od konce května ve Footshopu a v lifestyle sekci Top4Sport.

www.puma.com.

 

Comments

comments

Vyhledat