Novinky v LEEDĚ

Foto: Michaela Škvrňáková
Foto: Michaela Škvrňáková

Od soboty 14.3. šijeme jako mnoho dalších místo kolekce roušky a darujeme je tam, kde jsou nejvíce potřeba.

Abychom ale nezapomněli ani na naše zákazníky a mohli i nadále pokračovat v distribuci zdarma, je teď možné pomáhat s námi. Nabízíme různé barvy modelu LEEDA BASIC 1+1 za 245 Kč vč. DPH. Za každý zakoupený kus, druhý darujeme na místo, kde je urgentně potřeba. Roušku lze zakoupit i samostatně za 185 Kč vč. DPH. Nyní je naleznete v e-shopu LEEDA a až budeme moci otevřít, tak i v kamenném obchodě.

Roušky jsou z dvouvrstvého příjemného úpletu, lze je žehlit na vysoký stupeň teploty a prát na 90°.

“Když jsem společně s fotografkou Natálií Denkr, zkoušela šaty na slavnostní večer Českých lvů, napadlo jí z látky udělat i roušku. V tu chvíli  jsme se tomu smály a tak jsem jí ještě roušku ze zbytku třpytivé látky došila. Druhý den po předávání cen Natálie nafotila tuto sérii autoportrétů. V tu chvíli mne nenapadlo, že za pár dní místo kolekce budeme šít roušky pro domovy seniorů, nemocnice a další, kteří je urgentně potřebují a stát nebyl a stále není schopen jim dostatek ochranných pomůcek zajistit. Na první dodávky zdarma se mi díky dárcům podařilo sehnat finanční příspěvky, za což jim velice děkuji, protože i díky jim jsem mohla jednat velice rychle a počty kusů mohou být vyšší.

Teď vzorujeme v ateliéru i verzi roušky EXCLUSIVE z látek s originálním potiskem určeným na novou kolekci a doufám, že dopadne dodávka materiálu se speciální úpravou na bázi stříbra. Pokračuji i na nové kolekci a doufám, že se s touto situací rychle všichni vyrovnáme.“ říká designérka a majitelka značky Leeda, Lucie Kutálková

 

V tuto chvíli jsme již darovali na tato místa a pokračujeme dál.

https://www.ditekrize.cz

https://www.pecovatelskecentrum.cz

Ve spolupráci s MČ Prahy 7 – distribuce rizikovým skupinám, senioři, zdravotníci …

Comments

comments

Vyhledat