Podzimní přezutí a soutěž o poukázky Deichmann

 

Jak jinak si zpříjemnit chladné podzimní dny, než výběrem nového páru bot? Pojďte se s námi podívat, jaké jsou aktuální trendy. 

Každou sezonu se milovnice módy těší na ty nejnovější trendy, a i letos je opravdu z čeho vybírat. Podzimní klasiku – šněrovací obuv, kotníkové modely a nepostradatelné tenisky – letos doplňují dva nové ústřední trendy: chunky boots a ponožkové kozačky. 

Milovnice podpatků

Elegantní dámy se nemusejí vzdávat „jehel“ ani v podzimním období. Čeká na vás krásný výběr lodiček v aktuálních barvách, které stylově podtrhnou klasický pracovní kostýmek, nebo doladí společenský outfit k dokonalosti. Ciťte se jako královna. 

pastedGraphic.pngpastedGraphic_1.pngpastedGraphic_2.png

Pohodlí nade vše

Pokud si naopak den strávený na podpatcích neumíte ani představit, přesto však chcete zůstat stylová, nezklame vás široký výběr vycházkových modelů. Ať už sáhnete po Chelsea obuvi, šněrovacím modelu nebo kousku na platformě, nemůžete šlápnout vedle. Vybírat můžete jak z minimalistických modelů, tak z kousků zajímavě zdobených přezkami, perlami, nýty, kamínky nebo výšivkami. 

 pastedGraphic_3.pngpastedGraphic_4.png

Sock boots

Žhavou podzimní novinkou jsou sock boots, tedy ponožkové kozačky. Obujte tyto vysoce módní kozačky k sukni, šatům, úzkým džínům, nebo elegantním širokým kalhotám ve zkrácené délce a budete vyladěná podle poslední módy z přehlídkových světových mol.

 

pastedGraphic_5.pngpastedGraphic_6.png

Funky chunky

Druhou novinkou je chunky obuv, tedy obuv na silné podešvi. Tato masivní podešev se objevuje jak u tenisek, tak například u šněrovacích polobotek. 

pastedGraphic_7.pngpastedGraphic_8.png pastedGraphic_9.png

Třešnička na dortu

Nebyl by to dokonalý outfit bez nepostradatelného doplňku – kabelky. Pokud se vám zdají vaše kabelky z minulých období už nemoderní, nebo vás jednoduše přestaly bavit, poohlédněte se po novém modelu na www.deichmann.com. 

 pastedGraphic_10.pngpastedGraphic_11.png

Tak kdy vyrazíte na nákupy?

 

Nyní máte možnost vyhrát jednu ze 3 poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejnách Deichmann. Stačí správně odpovědět na otázku:

Jak se jmenuje jedna z kolekcí společnosti Deichmann?

a) Broadway

b) 5th Avenue

c) Manhattan

Správnou odpověď naleznete na www.deichmann.com 

Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž Deichmann říjen.

 

Soutěž končí 7.10. 2018 v 17 hodin. Vyhrávají autoři prvních 3 správných odpovědí, kteří obdrží po 1 poukázce na nákup v hodnotě 500 Kč v řetězci Deichmann. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

 

 

 

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: 

-​e-mail 

-jméno

-příjmení

 

  1. Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o převzetí výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
  3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

5.​ Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

vzít souhlas kdykoliv zpět,

požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

 

Poznámka k osobním údajům: Vaše údaje nebudeme používat pro nic jiného, než je informování o případné výhře. Pokud se chcete přihlásit k odběru newsletteru, přihlašte se TADY, děkujeme!

Comments

comments

Vyhledat