Pořádání celosvětové konference Fuckup Nights přebírají v Praze saurusmedia

Pořádání celosvětové konference Fuckup Nights přebírají saurusmedia / Foto Viktor Poláček
Pořádání celosvětové konference Fuckup Nights přebírají saurusmedia / Foto Viktor Poláček

Celých 10 let mapoval inovátor Tomáš Studeník největší profesní průšvihy zajímavých Čechů. Ti je sdíleli na pravidelných konferencích Fuckup Nights, které Studeník organizoval ve spolupráci s Mexikem, kde celosvětové hnutí oslavující přešlapy a nezdary vzniklo. Teď předává pořadatelskou štafetu komunikační agentuře saurusmedia, jež zorganizuje první večer plný chyb 18. března v kině Světozor. Více informací i vstupenky lze nalézt na www.fuckupnights.cz.

„Slyšet, že chyby jsou nezbytnou součástí osobního i profesního růstu a že chybují i inspirativní a úspěšné osobnosti, je podle mě velmi úlevné,“ říká za saurusmedia spoluzakladatelka Eva Kupcová. „S Tomášem Studeníkem spolupracujeme v rámci marketingu už mnoho let a moc nás potěšilo, že nám nabídl dál v Česku bořit tabu spojená s omyly,“ dodává s tím, že původní pořadatel zde vybudoval silnou komunitu, kterou chce nový tým rozvíjet. 

Během prvního večera představí saurusmedia i tři novinky:

  • „Chceme využít příležitosti a mluvit nejen o pochybeních jednotlivých speakerů, ale také o fuckupech celospolečenských. Hned v úvodu například o nedostatku lidských i finančních zdrojů na asistenci handicapovaných, jimž budeme chtít pomáhat i finančně,“ zve Eva Kupcová diváky 18. března do kina Světozor. 
  • Nová bude také moderátorská tvář, kterou se stane Ivana Veselková, známá například z podcastu Buchty na Radio Wave. 
  • Poslední zajímavostí bude workshopový vstup Školy improvizace s názvem FUCK UP METER. Ten proběhne ještě před startem samotného programu na jevišti Světozoru a naučí hosty pomocí aplikované improvizace testovat řešitelské dovednosti a schopnost rychle se přizpůsobit neočekávaným situacím a chybám. 

Vůbec prvním speakerem nové éry Fuckup Nights bude právě Tomáš Studeník a konečně se podělí i o svůj největší omyl. K předání pořadatelské štafety dodává: „Po deseti letech člověku holt dojde šťáva. Jsem rád, že saurusmedia šťávu mají a prů..ry se jen hemží. Mise zbavovat Češky a Čechy strachu z neúspěchu získává tu nejlepší posádku a přeji jim z celých jater hodně energie, elánu a něčeho dalšího na e.“ Dalším hostem večera bude koreanistka a spisovatelka Nina Špitálníková. Každý vystupující bude mluvit 10 minut, povídání může podpořit i prezentací, po níž budou následovat otázky z publika. 

Ostatní speakery budou saurusmedia odhalovat postupně v průběhu zimy na komunikačních kanálech Fuckup Nights. Březnová noc průšvihů se bude odehrávat v kině Světozor. Nadcházející tři akce v červnu, září a prosinci pak navštíví další zajímavá místa. Fuckup Nights se konají ve 300 městech více než 90 států světa, a to už od roku 2013.

Fuckup Nights Prague | 18. března 2024 | 19:30 | Kino Světozor

Vstupenky: 350 Kč, 450 Kč, 1000 Kč: www.loopeny.cz/akce/fuckup-nights-prague_a199 

FB: www.facebook.com/FUNprague 

Instagram: www.instagram.com/fuckupnightscz 

YouTube: www.youtube.com/fuckupnightscz 

Web: www.fuckupnights.cz 

 

Comments

comments

Vyhledat