Prada a adidas představí společnou edici bot Superstar

foto: Prada
foto: Prada

Italský dům s luxusním zbožím Prada a vedoucí značka na trhu se sportovním oblečením adidas spojily své síly a nastoupily na novou cestu spolupráce. Cílem tohoto partnerství je prozkoumat svět dědictví, technologie a inovace a napadnout tradiční povědomí pomocí nečekaných strategií. Tato nová spolupráce čerpá inspiraci z bohatého odkazu obou značek s cílem předělat nadčasové ikony a zachovat technologické stopy obou domů za účelem inovace. 

V srdci tohoto kreativního partnerství stojí společná vášeň pro svět sportu. Plachtařský tým Luna Rossa, který vznikl v roce 1997, a první účast Prady v americké soutěži America’s Cup – nejstarším poháru ve sportu a nejprestižnější mezinárodní plachtařské soutěži – představují dokonalou laboratoř k otestování nových materiálů a technologie a nabízí ideální podmínky pro zdokonalení plachtařské vědy. 

Prada i adidas jsou odborníky ve svém oboru – společně sdílejí a míchají různé aspekty technického know-how společně s nepřetržitým vývojem v oblasti designu. Tato spolupráce je postavena na autentické fúzi módy a výkonu sportovní odkaz značky adidas a její vizionářský přístup k technologickému rozvoji se pojí se světově proslulou historií Prady v oblasti koženého zboží a nepřekonaným pohledem na luxus a kvalitu, který je synonymem značky Made in Italy.

Značka adidas byla odjakživa průkopníkem v oblasti sportovních inovací a precizních technologií. Model Superstar, jenž vznikl před padesáti lety jako obuv na basketbal, brzy opustil palubovky a stal se ikonou hudebních tvůrců a pouličních subkultur.  Ikonicita Prady zase spočívá v souhře formy a funkce, luxusu a užitku a schopnosti spojovat různé ideologie. Vyvrcholením tohoto společného úsilí bude uvedení nové plachtařské obuvi Luna Rossa, která bude představena v roce 2020.

Jako první krok této společné cesty letos značky představí limitovanou edici modelu Superstar Prada for adidas, který čerpá z bohatého dědictví a ikonografie obou značek a vzdávají hold nadčasové klasice. Klasičtí zástupci obou značek, kteří vznikli ve světě sportu, proměnili se na styl streetové módy a nyní se přenesli do světa luxusu, se zde představují v novém pojetí. První iterace bude uvedena pro muže a ženy na celém světě v prosinci 2019 a bude vyjádřením speciálního partnerství v tvorbě i výrobě, protože tyto styly limitované edice bude vyrábět kompletně Prada v Itálii. 

Kolekci Prada for adidas zakoupíte na adidas.cz, nebo ve vybraných prodejnách Prada.
#Pradaforadidas

Comments

comments

Vyhledat