Prague Burlesque: seriál Vox Box odkrývá jejich tajemství

Kabaretní soubor Prague Burlesque uvádí seriál Vox Box, v němž odhaluje soukromí svých členů. Ti už od vyhlášení nouzového stavu přišli o několik desítek vystoupení. Pátek 1. 5. je poslední den, kdy je můžete podpořit zakoupením lístku v rámci projektu Představení o ničem.

který odkrývá soukromí jednotlivých členů souboru. Vox Box je kouzelná krabice, díky níž se můžeme podívat do hlavy každému, kdo si ji odváží nasadit. Postupně bude kolovat od hlavy k hlavě a věrným fanouškům stejně jako nezasvěceným se odkryjí věci, o nichž se i za oponou mluvilo šeptem. Členové souboru Prague Burlesque se před svými diváky odhalují a současně doufají, že jejich divadlo nezanikne. K vidění je buď na facebooku Prague Burlesquenebo na vimeo kanálu.

https://vimeo.com/409987135

Deus ex machina se snáší shůry v podobě projektu Představení o ničem. Lidé ochotní podpořit české divadelní soubory si mohou koupit virtuální vstupenku v libovolné ceně od 20 do 5000 korun, která udrží jejich oblíbené umělce při životě. Akce končí 1. května, tedy právě dnes.

Více se dozvíte zde: goout.net/cs/divadlo/prague-burlesque-predstaveni-o-nicem/amjpf/+eohjq/

 

 

Comments

comments

Vyhledat