Praha zažije pestrobarevný funk v podání kapely De Phazz

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

De Phazz v čele s Pitem Baumgartnerem, uznávaným DJem a producentem, potěší originálním stylem s prvky latiny, d&b, jazz trip hopu, nebo třeba soulu.

Vedle lídra, který je vyhledávaným remixérem (podílel se také na renomované kompilaci Verve Remixed s ceněnou verzí songu Elly Fitzgerald Wait Till You See Him, remixoval  Kool & the Gang, A-ha nebo Blank & Jones), zazáří skvělý band a Pat Appleton, okouzlující zpěvačka s úžasnou barvou hlasu a soulovým feelingem.

Šéf kapely Baumgartner sám sebe vnímá jako hudebního kolážistu, kombinujícího mnoho různých stylů do jednoho celku. A přesně na to tuto barevnou paletu rytmů, harmonií a tónů můžete v pražském Lucerna Music Baru 25. září těšit.

De Phazz to v Praze nerozbalí poprvé, v roce 2010 zahráli v klubu Retro, kde představovali svou novou desku Lala 2.0 a v roce 2012 v klubu Roxy. V září v Praze vystoupí v rámci turné ke dvaceti letům na evropské a světové hudební scéně.

Koncert 25.9. v Lucerna Music Baru začne ve 21. hodin. Více informací www.dephazz.czwww.prahazijefunkem.cz.Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketmaster.

Comments

comments

Vyhledat