Pre-kolekce podzim – zima značky Victoria Beckham přináší elegantní kousky pro každou příležitost

foto: Victoria Beckham / The Store
foto: Victoria Beckham / The Store

Pre-kolekce podzim/zima 19-20 značky Victoria Beckham nabízí snadné řešení, jak obléci ženu, která je neustále v pohybu. Jednotlivé kousky kolekce kombinují mužnou odvážnost a odhodlanost s ladnou jemnou ženskostí.

V kolekci AW19-20 nechybí základní kousky jako je perfektně padnoucí sako, široké elegantní kalhoty nebo ikonické lehké topy lemované krajkou. Pozornost tentokrát upoutají i jemné úplety, které lze snadno zkombinovat s ostatními kousky kolekce.  Na večer najdeme, jak jednoduché koktejlky, tak i dramatické róby sahající až na zem.

Celá kolekce zaujme výraznými potisky a jasnými tóny růžové, oranžové nebo fuchsiové, které rozbíjí jinak tradiční podzimní barevnou paletu. V kolekci se opakuje motiv hadí kůže,  jemné proužky v pastelových tónech nebo hvězdný vzor. Hadí kůže i motiv hvězd se vyskytuje i na některých kabelkách kolekce. Ostatní doplňky přichází ve variantě v tvídu nebo lesklém saténu. Třešničkou kolekce je zimní obuv – s otevřenou špičkou a jehlovým podpatkem.

Victoria Beckham v Praze
Proslulá značka Victoria Beckham i její mladší sestra značky Victoria, Victoria Beckham jsou k dostání v Praze. Na českém trhu jsou v zastoupení exkluzivního multibrandového butiku THE STORE, který se nachází na adrese Široká 15.

Comments

comments

Vyhledat