Přes 600 lidí v MeetFactory společně oslavilo narozeniny Transparency International

V pondělí 3. prosince vystoupili v MeetFactory na narozeninovém koncertě k 20 letům Transparency International Česká republika David Koller, Barbora Poláková, Vladimir 518, Mucha a DJ Mardoša.

Přes 600 lidí v MeetFactory nejprve dávkou brněnského punku rozproudila Mucha. Po jejím hudebním vystoupení přivítali David Ondráčka, ředitel TI ČR, a Pavel Cyprich ze Seznam Zpráv všechny hosty a představili reportáž o přípravách oslav 20 let Transparency.

Barbora Poláková a její skupina včetně vokalistů přivezli do MeetFactory klid a jemnost, československá legenda David Koller skvělý zvuk a nepřekonatelné charisma. Vystoupení vygradovalo společnou písní „Sami“ s Barborou Polákovou, která jakoby sečetla a podtrhla smysl celého večera.

Vladimir 518 pak publiku jasně ukázal, že mejdan zdaleka nekončí. Jeho „pražská škola“ nabitá energií poslala většinu přítomných do hudebního nebe.

Večer uzavřel tanečním setem DJ Mardoša, který potvrdil pověst jednoho z nejzábavnějších DJs a tanečníky dokázal na parketu udržet až do pozdních nočních hodin.

Na akci nechyběl ani fotokoutek Smybox, který překypoval rekvizitami včetně našeho růžového patníku. Ilustrátoři z DRAWetc v předsálí zase živě malovali dva obrazy se symbolikou jubilea naší protikorupční organizace. Ty budou dostupné ke koupi na našich sociálních sítích.

Hudební akce byla vyvrcholením komunikační kampaně Růžový patník, která mimo jiné představuje nejzásadnější kauzy TI, jak historické, tak i aktuální.

„Za podporu z tak širokého spektra umělců, osobností, ale i veřejnosti jsme moc rádi. Množství lidí, kteří nás přišli do MeetFactory podpořit, nás utvrzuje v tom, že bojovat za slušnější Česko bez korupce má rozhodně smysl,“ dodává David Ondráčka.

Comments

comments

Vyhledat