Přichází kult bílých CROCS i odznáčků Jibbitz

foto: urbanlux.cz
foto: urbanlux.cz

Boty CROCS ušly za dobu své existence dlouhou cestu, vyskládanou pohodlím, radostí i nespočtem limitovaných edicí a kolaborací jako je Christopher Kane nebo Balenciaga, díky kterým se CROCS, původně stvořené jako boty na loď, prošly po molech světových módních přehlídek.

Poslední hype má na svědomí vyhlášený americký rapper Post Malone, na jehož post o spolupráci se značkou CROCS na zpěvákově Instagramu zareagovala i samotná Madonna, takže se kolekce okamžitě vyprodala. Přestože se CROCS pyšní obuví snad pro každou příležitost, za léta působení se ukázalo, že nejoblíbenější zůstává samotné srdce značky, na kterém CROCS vystavěly svou slávu: univerzální a nadmíru pohodlný dřevák.

S návratem fenoménu CROCS a jeho proniknutím do předních módních médií vidíme kromě návratu ke klasice i oslavu jednoduchosti. Přichází kult bílých CROCS, které světoví influenceři začínají nosit místo bílých tenisek. S ponožkami i bez. Poslední módní vlna s sebou přináší i návrat odznáčků Jibbitz, které na boty vtisknou váš osobní styl. Ostatně, beznadějně vyprodané boty CROCS od zpěváka Post Maloneho byly ozdobeny právě odznáčky Jibbitz ve tvaru jeho tetování. Takže, noste si své CROCS po svém. V sezóně SS19 je dovoleno všechno!

Comments

comments

Vyhledat