Přijďte si vyzkoušet herectví s anglickým lektorem

Druhé setkání cyklu Úterního Kratochvílení Just Monkeys se odehraje 30. ledna v rytmu hereckého workshopu s lektorem herectví Christopherem Adamsonem (UK).

Bez ohledu na to,  jste-li  začátečník*ce nebo pokročilý*á, nebo si prostě jen chcete vylepšit vystupování na veřejnosti. Během setkání vás čeká setkání s řadou hereckých cvičení, která jsou zábavná a pomohou vám k autentickému projevu, a to nejen na jevišti. Objevíte originální etudy, které si Christopher osvojil při studiu herectví v UK v National Youth Music Theatre.

Lekce budou probíhat v anglickém jazyce. Pokud budete chtít, můžete využít možnosti simultánního tlumočení a vyjadřovat se v češtině.

Vstupné dobrovolné. Více informací najdete na události FB: https://www.facebook.com/events/612228581033593/

Christopher Adamson začal svou hereckou dráhu v osmi letech, inspirovaný hereckou skupinou Stagecoach. Postupně prošel Národním hudebním divadlem pro mládež, pokračoval ve studiu herectví na střední škole a divadelní vědy na vysoké škole. Žije v Praze, kde se věnuje divadlu, televizi, filmu a hlasovému herectví.  Herectví je pro něj oddaným studiem lidskosti, zachycení syrových a opravdových emocí, které tak mohou hluboce rezonovat v publiku. Ať už ztvárňuje mnohovrstevnaté nebo zdánlivě obyčejné charaktery, vždy se snaží nejen o vyprávění příběhu, ale i o zobrazení skutečné autenticity postav. 

Comments

comments

Vyhledat