Přinášíme galerii ze včerejších přehlídek jednotlivých značek na About You Fashion Week

ABOUT YOU Fashion Week Milano 2022 RÆRE By Lorena Rae
ABOUT YOU Fashion Week Milano 2022 RÆRE By Lorena Rae

adidas by Stella McCartney

Přehlídka adidas by Stella McCartney se zaměřila na naši jedinečnou planetu Zemi: Inspirováni myšlenkou ukázat příští generaci, jak jednat vědomě pro sebe, pro druhé a pro tuto planetu, několik tanečníků přeneslo rozmanité kultury a přirozená prostředí naší Země na přehlídkové molo skrze výjimečou a elektrizující choreografii moderního tance. Barevné vizuální prostředí bylo doplněno sportovním, vícebarevným a vzorovaným lookem. Mnozí hosté první řady jako Sarina Nowak, Tina Kunakey, Tamara Kalinic, Luciano Spinelli, Bao Chii Nguyen, Xin Wang a Malwyn Burkhalter oslavovali společně se značkou krásu naší planety tímto unikátním způsobem.

HUGO

Vítej v klubu! Inspirován undergroundovou rave kulturou a mottem ‚Welcome to unexpected“ letošního AYFW, HUGO vytvořil silnou atmosféru v souladu se stylem značky #hugoyourway. Pódium ponořené do ikonické červené, rázné pohyby tanečnic a progresivní styling modelů podtrhly silný charakter nové kolekce HUGO AW22. Známé tváře jako Nils Kuesel, Selina Mour, Toni Dreher a Jonathan Steinig se nechaly unést beaty a živým vystoupením Big Matthewa.

6PM

Frankfurtský streetwearový label 6PM oslavil svůj debut na přehlídkovém mole na AYFW 2022. Prezentovány byly stylové, barevné a především pohodlné kousky ve funky střizích. Jemný a dynamický vizuál i příjemný zvuk podtrhly komfort kolekce a zanechaly v hostech hřejivý pocit. Mladému návrháři a zakladateli značky Achraf se na konci show hlasitě tleskalo. Známí VIP a tvůrci obsahu ze scény jako Nikeata Thompson, Jacob Rott, Tim Schaecker, Luis Freitag, Benedikt Schulz, Nic Kaufmann, Julia Dang, Nils Kuesel a Milane Friesen sledovali první runway show v 18:00.

RÆRE od Lorena Rae

Další debut na mezinárodním mole v Miláně oslavil novou privátní značku ABOUT YOU RÆRE od Loreny Rae. Přehlídka čerpala inspiraci z přehlídkových mol 90. let a spoléhalo se na chůzi „ze staré školy“. Výrazná chůze podtrhla vzhled nové kolekce RÆRE by Lorena Rae v minimalistickém prostředí. Supermodelka a návrhářka Lorena Rae sama uzavřela přehlídku v jednom ze svých oblíbených AW 2022. Živě na premiéře bylo mnoho mezinárodních hvězdných hostů jako Frida Aasen, Tommy Chiabra, Ben Dahlhaus a Kim Hnizdo

Více informací: aboutyou-fashionweek.com


Protisedi.cz je u toho! Brzy uvidíte exkluzivní fotografie, které jsme pořídili přímo  na About You Fashion Week, sledujte naše sociální sítě:

Comments

comments

Vyhledat