Připravte se na léto snů se sladkou kolekcí PUMA Gloaming

Puma
Puma

Globální sportovní značka PUMA představuje novou kolekci lifestyle oblečení, tenisek i doplňků Gloaming inspirovanou letními západy slunce.

Produkty kolekce Gloaming kopírují barvy letní oblohy a využívají populární design ombre v pastelových tyrkysových a růžových tónech. Svěží a neotřelé sportovní kousky, jako například trička, bikershorts a mikiny, mají jednoduché, ale zároveň pohodlné střihy vhodné pro každou příležitost.

Součástí kolekce jsou také oblíbené tenisky Cruise Rider Gloaming, které zaručeně vzbudí zájem okolí svou zábavnou kombinací barev a materiálů. Hravý dotek teniskám dodávají také nepřehlédnutelné tkaničky, opět ve stylu ombre. Kombinací produktů kolekce Glomaning lze vytvořit neuvěřitelné letní looky, díky kterým se jejich nositel stanete hvězdou léta.

Kolekce Gloaming je součástí kampaně PUMA She Moves Us, která oslavuje všechny ženy a má za cíl jim prostřednictvím ambasadorek poskytnout inspiraci, podporu a motivaci posouvat se dále ve svých profesích i zájmech, jít vstříc svým snům a touhám … a hýbat světem.

Napříč letní oblohou se mohou zákazníci vydat s vybranými kousky PUMA Gloaming už nyní. Dostupné jsou v Queens, UrbanStore, Dual Sport a Espace a další budou následovat v září.

 

Comments

comments

Vyhledat