Propojení minulosti, současnosti a budoucnosti. Orion pokřtí nové sólové album Teritorium III. s hosty

Uzavření zásadní trilogie českého rapu. To je Teritorium III., poslední díl příběhu, který se psal průběžně od roku 2003. Tehdy Orion jako první rapper u nás vydal sólové album, které se stalo jedním z milníků žánru. S novinkou se nyní Papa Vorel ohlíží za počátky hip hopu na devadesátkovém Jižním Městě, ale zároveň dává prostor novým hlasům současné scény. Některé z nich zazní i na křtu desky, který se uskuteční ve čtvrtek 3. března v Lucerna Music Baru. Nebudou mezi nimi chybět Pain, Sofian Medjmedj a Strýc Nory, ale ani slovenský průkopník Čis T nebo Orionovi kolegové z PSH Vladimir 518 a Mike Trafik. Vstupenky na koncert lze zakoupit na webu Lucerna Music Baru a na GoOut.cz.

Sólově už jsem dlouho nic nevydal ani nekoncertoval. Rád bych na křtu zahrál nové tracky, ale i věci, které máte rádi a neměli šanci je slyšet naživo,“ říká Michal Opletal, kterého publikum zná pod přezdívkami jako Papa Ori, Vorel, Mitch Bjukenen a především Orion.

Otec českého rapu loni prožil velký rok. Kromě toho, že Repertoár, kultovní debut Penerů strýčka Homeboye, oslavil 20 let od svého vydání, nastal konečně čas na završení Orionovy trilogie. Zatímco si úvodní Teritorium připsalo titul první sólové desky tuzemského hip hopu, dvojka jejímu autorovi přinesla například cenu Anděl. Závěrečné Teritorium III. vyšlo na podzim 2021 u labelu Bigg Boss a na jeho produkci se kromě Mikea Trafika podíleli také DJ Wich a Tomáš Konůpka z Oriho nové skupiny Gruppo Salsiccia.

Na křtu čerstvého alba hlavní hvězdu večera doplní například mladí hudebníci, kteří se představili v singl City Cowboy, tedy Pain, Strýc Nory a Sofian Medjmedj. „Kluky jsem pozval jednoduše kvůli tomu, že z nich na pódiu i ve studiu srší stejná energie jako ze mě kdysi,“ dodává Vorel na adresu svých hostů. Zajímavostí je i to, že se tentokrát Orion a Čis T potkají na pódiu skoro poprvé, třebaže spolu tvoří a spolupracují přes 20 let.

 

Poslední release vydavatelství Bigg Boss přijde pokřtít i jeho zakladatel Vladimir 518, který k desítkám společných písní s Orionem nyní přidává i nový track Co se nelíbí. „Na křtu rozhodně nemůže chybět Mike T, bez kterého by deska nevznikla, a taky Vladimir, bez kterého už si svou show úplně nedokážu představit,“ upřesňuje zakladatel PSH. Na koncert lze zakoupit základní lístek za 330 Kč, nebo balíček Hennessy VIP Lounge za 750 Kč, díky kterému se dostanete na VIP balkon a jako dárek obdržíte CD a triko Teritorium III.

 

VSTUPENKY ONLINE:

LMB: https://musicbar.cz/cs/program/orion-krest-alba/

GoOut: https://goout.net/cs/listky/orion/mjyl/ 

Facebook: https://www.facebook.com/events/912076806164417/

 

Základní vstupenka: 330 Kč

VIP vstupenka: 750 Kč (CD + triko Teritorium III.)

 

Hosté: Vladimir 518, Sofian Medjmedj, Pain, Strýc Nory, Čis T, Mike Trafik

Partneři: damejidlo.cz, Möet, Hennessy 

 

Comments

comments

Vyhledat