PUMA: Sportovní tenisky inspirované světem videoher z osmdesátek

foto: PUMA
foto: PUMA

Herzogenaurach, Německo (27. června 2018) – PUMA rozšiřuje svou znovuzrozenou sportovní řadu RS (Running System) o nový model. Po úspěšném uvedení tenisek RS-0 pokračuje značka v nastaveném retro směru a představuje typ RS-0 Play. Designéři se při jejich návrhu inspirovali světem videoher z osmdesátých let. Boty v sobě spojují inovativní vzhled, v němž je ale stále patrný odkaz minulosti.

Nové sneakersky jsou dostupné v pánských i dámských velikostech a v několika barevných variantách. Právě vliv zábavního průmyslu se především projevuje hravými barevnými kombinacemi. Převažuje textilní materiál, jenž je v přední části boty perforovaný a tím i prodyšný. Často namáhané oblasti jsou kožené. Elegantně zvlněný pruh na boku boty, který je pro PUMU charakteristický, je v případě RS-0 Play velmi minimalisticky zobrazen formou šrafování. Logo RS je umístěné na jazyku a podešvi.

Tenisky jsou již v prodeji na PUMA.com a v PUMA Store Palladium. Od začátku července budou dostupné například u FRESHLABELS a Destroy.

#RS0

 

Comments

comments

Vyhledat