Pura Vida představuje novinky a přináší vánoční tipy na opravdu barevné dárky

foto: Pura Vida
foto: Pura Vida

Mladá česká oděvní značka Pura Vida, která vyrábí ikonické barevné legíny a další volnočasové a sportovní oblečení pro ženy, představuje v kolekci podzim / zima 2019 nové šaty, kabáty a trička s dlouhým rukávem a přináší tipy na originální vánoční dárky, které budou pod stromečkem opravdu zářit. Produkty značky Pura Vida šijí výhradně české švadlenky a je možné je zakoupit na e-shopu nebo v showroomu Pura Vida v Brně.

Novinkou v podzimní kolekci jsou dámské šaty FUFU s dlouhým rukávem z příjemného materiálu bavlna/micromodal/elastan v okrové, korálové, růžové, bílé a černé barvě. „Naše zákaznice a fanynky už naše legíny nosí nejen na sport, ale také do města či do práce. Proto jsme do nové kolekce zařadily i další módní kousky, které jejich outfit skvěle doplní: šaty s dlouhým rukávem v různých zářivých barvách, které budou své majitelky nejen zahřívat, ale také rozveselovat až do jara,“ popisuje autorka veškerých designů Petra Bartoňková vystupující pod uměleckým pseudonymem Petruccya.

Jako ideální barevný doplněk k legínám se v nabídce objevují také dva nové modely triček s dlouhým rukávem – dámské sportovní triko s dlouhým rukávem PURA VIDA z příjemného materiálu (bavlna, micromodal, elastan) v černé, korálové a okrové barvě a dámské sportovní triko s dlouhým rukávem VIVA LA VIDA z příjemného materiálu (bavlna, elastan, sítotisk) v malinové, neonově oranžové a tyrkysové barvě v unisize velikosti a tištěným logem VIVA LA VIDA na zádech. „Hledaly jsme střih, který bude sedět malým i velkým holkám, a materiál, který bude příjemný na nošení i cvičení, nebude se vytahovat a bude k dostání v jasných barvách,“ popisuje Petruccya a dodává: „Tričko VIVA LA VIDA je pro ty, kteří raději cvičí v bavlně, než ve speciálních sportovních materiálech.“

Novinkou v podzimní kolekci jsou také podzimní kabáty ve slušivém střihu se srdcem Pura Vida na srdci v hnědé, zelené a růžové variantě.

Vánoční tipy: 

A za čím si značka Pura Vida stojí?

🌈 Ctíme řemeslo.
Šijeme jen u českých švadlen. Vážíme si jejich pečlivosti a zručnosti. Chceme udržet tohle staré a krásné řemeslo naživu.

🌈 Vyrábíme v Česku.
Podporujeme místní rukodělce, celá naše výroba je do 10 km od Brna. Za moře se má podle nás jezdit jen na dovču.

🌈 Respektujeme dodavatele.
Vytváříme svět, ve kterém chceme samy žít. Nesmlouváme, platíme včas a držíme slovo. Vztahy bez respektu jsou naprd.

🌈 Fandíme originalitě.
Všechny naše věci navrhuje a ručně kreslí Petruccya. Legíny děláme jen v limitkách. A ke každým ti dáme certifikát.

🌈 Testujeme na sobě.
Vyrábíme pomalu. Dlouho totiž všechny věci samy testujeme. A než je vypustíme ven, děláme v nich psí kusy i půl roku. 

🌈 Držíme se při zemi.
Dohlížíme na výrobu od prvního náčrtku až po pověšení na štendr. Každý náš kousek projde našima rukama.

🌈 Nevěříme na škatulky.
Že velké holky nemají nosit legíny? A že barvy nesluší holkám nad padesát? Neblbni. Stereotypy škodí lidem víc než kouření a cukr dohromady. 

Comments

comments

Vyhledat