Putovní festival kvalitních knih BookFest bude v Kampusu Hybernská

BookFest je putovní festival nakladatelů krásných a kvalitních knih a jejich autorů.  Je to však především festival čtenářů milujících vůni tiskařské černě a vášeň z četby.

Odehraje se v již osvědčených prostorách Kampusu Hybernská, kde působí řada kulturních a společensky prospěšných organizací, spolků a rovněž jednotek spojených s literaturou, v sobotu 23. září, od 10 do 19 hodin.

Na návštěvníky čekají vybraní nakladatelé, jejich knižní trh a doprovodný program (hosté + autorská čtení + setkání + workshopy). Budou mít rovněž možnost si zkusit klasický tisk na „bostonce“, či zanechat své děti v okouzlení pískovými mandalami, pít vybrané nápoje a hovořit s přítomnými nakladateli. Program festivalu je určený pro širokou i odbornou veřejnost a malé čtenáře. 

Jedná se o první podzimní knižní festival ve skvělém multifunkčním kulturním prostoru v samém centru Prahy, kde jde v prvé řadě o literaturu,  tudíž především o čtenáře. 

Festival je zdarma pro nakladatele i návštěvníky – svou přítomností je možné své oblíbené nakladatelské značky nejen podpořit, nýbrž jim i výrazně pomoci, jelikož veškeré tržby poputují jim. 

Co je potřeba udělat? Prostě přijít či přijet!

Další informace najdete na https://www.cechnakladatelu.cz/

 

2. ročník knižního festivalu BookFest

Praha 23 Knižní Kampus 2 

Kampus Hybernská 

23. září 2023, 10 – 19 hodin

Vstupné: zdarma

Pořadatel: Cech nakladatelů

Festival se koná s laskavou podporou Magistrátu hl. města Prahy, Ministerstva kultury a Státního fondu kultury.

 

Comments

comments

Vyhledat