Rozhovor s odbornicí: Trendem je zelená kosmetika

foto Oway
foto Oway

Náš oblíbený salon Oway má další novinky. nedávno jsme vám v rozhovoru přiblížili jejich masáže a teď nastal čas podívat se na to, jak přistupují ke kosmetickým službám. Místo, které nabízí jak vernisáže, cvičení a umělecká setkání, tak služby péče o tělo, tak je zas o něco bohatší. Oway najdete na adrese Francouzská 17, hned nad Mírákem.

foto Oway

Jak dlouho se věnujete kosmetice, kudy jste prošla?

Kosmetička Vlaďka: Kosmetice se věnuji celý život! Už jako malá holka jsem imitovala paní kosmetičku, vyráběla jsem sama domácí masky, experimentovala jsem s ingrediencemi, vyráběla různé kašičky, mastičky a milovala a dodnes miluji vůně bylinek, rostlin, mám úctu k přírodě a ke všemu přírodnímu a přirozenému. Má cesta k tomu stát se kosmetičkou však nebyla přímočará…. ač jsem se celý život o svou pleť starala, v podstatě bylo mou povinnosti se o vizáž starat, jelikož mě reprezentovala v práci. Ale já se o pleť starala vždy ráda! Kosmetické ošetření jsem si oblíbila hned napoprvé a řekla bych, že osudově jsem natrefila na Paní kosmetičku, ke které jsem chodila 15 let. Hned při prvním ošetření mě napadla myšlenka stát se kosmetičkou – tyto myšlenky jsme měla už dřív, ale tady to bylo velmi intenzivní. Pak jsem si za svou představou a vizí šla a sen se stal skutečností a já jsem teď tam kde jsem….V Oway…:)  a jsem vděčná!

 

Co vás zaujalo na konceptu Oway?

Oway je nejenom kosmetika, je to životní styl. Je mi velice sympatická a blízká láska k přírodě, ekologii a etice. Kosmetika Oway je založena na biodynamických principech a je na českém trhu již více jak 5 let. Líbí se mi italský design a v neposlední řadě top kvalita produktů a výrobků organické a biodynamické značky Oway.

 

Relax duše i těla

Proč je dobré chodit na kosmetiku?

Kosmetika dopřává člověku relax, zklidnění mysli, duše, i celého těla, působí preventivně proti kožním onemocněním a různým kožním problémům, zároveň dokáže léčit a pomáhat udržovat pleť zdravou, krásnou a mladistvou. Masáž obličeje přinese prokrvení, vyhlazení neboli lifting, anti-ageing masáž pomáhá vyhlazovat vrásky a udělat pleť mladší. Navíc zcela neinvazivně, bezbolestně, bez chemie, bez přístrojů… Tohle na Oway miluji a pro to jsem Oway propadla. 

 

Žádné testování na zvířatech

Jak často by měl člověk chodit na kosmetická ošetření?

Pravidelnost je důležitá! Ve všem! Jelikož cyklus obnovy buněk v kůži trvá 3 týdny, doporučuje se chodit na kosmetiku ideálně 1x za měsíc. V dnešní rychlé a uspěchané době je žádoucí rychlost aplikace produktů. Ženy chtějí mít možnost vzít si s sebou produkt kamkoliv, obzvlášť v době dovolených, a tak by měl být skladný a neobjemný. Oway má velmi praktické a kvantitativně optimální balení v tubách, které jsou vhodné jak pro cestovní použití, tak pro domácí péči. A ženy si potrpí na složení výrobků. Spousta lidí začala zkoumat, co obsahují různé výrobky, které používají, a raději sáhnou po přírodním produktu šetrném k životnímu prostředí, jenž nebyl testován na zvířatech.

Jaké jsou nyní trendy v kosmetice?

Současný trend je zelená kosmetika. Klíčovým faktorem jsou kosmetické suroviny. Důraz se klade na kvalitu, efektivitu s cílem okamžitých výsledků, ale s ohledem na přírodní zdroje a přístupu výrobců kosmetiky k nim.

Návrat k přírodě, přírodním složkám, bylinám… Organická kosmetika Oway díky svým výtažkům z bylin, které jsou plné vzácných vitamínů, minerálů, proteinů, enzymů a koenzymů, antioxidantů a esenciálních olejů ve své čisté a přirozené formě bez chemických zásahů si vysloužila označení „superpotrava“ a to nejen pro pleť, ale i Vaše vlasy.

A který typ ošetření či skvělý přípravek je podle vás v současné nabídce v rámci Oway top?

Kosmetické ošetření v Oway máme komplexní 90minutové relaxační spa ošetření. Je individuální pro každého zákazníka. Přizpůsobuji ošetření dle typu pleti, požadavků a přání klienta, dle závažnosti problemů na pleti a jiné.

Oway má všechny přípravky top!

Novinkou v současné nabídce je balzám na rty. A máme kosmetiku určenou přímo pro muže. Udělejte něco pro sebe a pro přírodu. ☺  

 

Comments

comments

Vyhledat