Shotgun Festival 2019 zná program

Letošní Shotgun festival, reflektující současné klubové dění, proběhne  6. – 7. září 2019 na dnes již klasickém místě, v kempu Kristýna u Hrádku nad Nisou. Zde jsou jména, která letos přiveze.

 

Nejvýraznějším hostem je letos Pařížan s americkým pasem RON MORELLI, šéf respektovaného vydavatelství L.I.E.S. Jako přípravu na to, co od něj zazní v pátečním hlavním čase, si lze v předstihu vychutnat jeho videoset pro tokijský klub Dommune. Dalším hostem je nizozemská DJka a promotérka VAN ANH, ta pro akci rovnou připravila podcast.  Ani letos festival nevynechá berlínské vydavatelství Samurai Music, z něhož v pátek na druhou stage dorazí dvě čerstvá jména: ruský TORN a další nováček SHIKEN HANZO, který představí svůj minimalistický a temný postdrumandbassový zvuk. Na festivalu se letos objeví i zástupce zavedeného undergroundového dua BLOCKS & ESCHER, které už léta posouvá odkaz pionýrů jako Photek, Boymerang nebo Source Direct. V sobotu na druhé stagi jejich zvuk zazní v podání Wila Hansena aka Eschera.    

 

První letošní festivalový podcast připravil český hudebník CITTY, Martin smíchal exkluzivní DJ set. Na festivalu se objeví po boku svých přátel z labelu Come in, THE VARIABLE MANa z Berlína a SEGMENT. Nenápadnými, ale vzácnými hosty letos budou OLI_N & ROBERT z vydavatelství  Little Beat Different. Do Hrádku se vrací MØRETI, léty prověřená a pevná součást tuzemské klubové scény, stejně tak Exhausted Modern a Raphael Kosmos z vydavatelství ENDLESS ILLUSION.

 

Letošní ročník nabízí také dvě tuzemské premiéry. Jednak vystoupení dvojice N BUG a také showcase brněnské polámané party SOUL EX MACHINA. Společně zahrají dva respektovaní selektoři ARK3R & SAT. A na konec pětice DJs, bez kterých by to nebylo ono: VOLNEJ PRŮBĚH CREW  [Stanzim, Touchwood, AhZ, Rade a Nitrous].

 

Line up:

 

RON MORELLI [ L.I.E.S. – US]

VAN ANH [ ISOTOOP – NL ]

TORN [ SAMURAI MUSIC – RU ]

SHIKEN HANZO [ SAMURAI MUSIC – UK ]

BLOCKS & ESCHER [ METALHEADZ – UK ]

THE VARIABLE MAN  [ COME IN RECORDS – DE ]

CITTY live [ COME IN RECORDS ]

MØRETI [ LUFT ]

OLI_N & ROBERT  [ LITTLE BEAT DIFFERENT ]

N BUG [ IXO & KLETIS ]

RAPHAEL KOSMOS  [ ENDLESS ILLUSION ]

EXHAUSTED MODERN  [ BROKNTOYS ]

SOUL EX MACHINA Showcase

VOLNEJ PRŮBĚH CREW [ Stanzim, Touchwood, AhZ, Rade a Nitrous ]

ARK3R & SAT [ OPEN SET ]

SEGMENT [ COME IN RECORDS ]

 

Všechny potřebné informace najdete na facebookových festivalových stránkách http://bit.ly/ShotgunFestival2019.

 

Vstupenky:

 

Goout : https://bit.ly/2U7Agqw

  1. vlna 2day pass 400,- + poplatky [ sold out ]
  2. vlna 2day pass 500,- + poplatky [ do 31.7. ]
  3. vlna 2day pass 600,- + poplatky [ do 31.8. ]

 

Důležité odkazy:

Podcasty : https://bit.ly/2adM2GQ

Ubytování: https://bit.ly/2FQ5pWA

Vstupenky : https://bit.ly/2U7Agqw

 

Comments

comments

Vyhledat