Sia nám chutná

Všechny fotografie Sia
Všechny fotografie Sia

Asijská kuchyně nás nepřestává bavit a proto jsme přednedávnem uvítali zvěsti, že se otvírá nová a zajímavá restaurace Sia.

Kousek od Masarykova nádraží se rozjel několikapatrový podnik, de seženete jídlo z řady koutů Asie. Můžete tak zkombinovat indický chleba, japonskou polévku, pekingskou kachnu, nasi goreng a leccos dalšího. Kvalifikovaná obsluha vám dobře poradí, pokud se v tom množství zajímavých jídel nevyznáte.

Do Sia jsme se vrátili a měli jsme radost, že se od otevření nijak nezhoršila.

 

foto Sia

Radost nám udělal grilovaný tuňák se žlutým kari. K naší radosti byl vevnitř červený – nikdo ho nezničil příliš dlouhou přípravou. Kari bylo voňavé a celek moc fajn. Jako obvykle byl radostným zážitkem i ramen. Supersilný vývar, který je základme téhle japonské zdravé dobroty, je v podzimním větru obzvláště uspokojivý, a jemné maso, dobré nudle i chutné vajíčko ho skvěle doplní na syté jídlo. Podnik je příjemný a není mu co vytjnout, přáli bychom si snad jen silnější vzduchotechniku, která by odtahala věechny ty vůně z otevřených kuchyní, ale kvůli tomuto detailu na podnik nezanevřeme!

SIA

V Celnici 1034/6
110 00 Praha 1
+420 220 199 380

Otevřeno:

pondělí–pátek 11:30–24:00
sobota 12:00–24:00
neděle 12:00–23:00

 

Comments

comments

Vyhledat