Aktualizujeme: Silvestrovské party online (a novoroční bonusy)


Ilustrační foto Tumisu / Pixabay
Ilustrační foto Tumisu / Pixabay

Jak letos oslavit Silvestr? Online. Přinášíme několik stručných tipů, jak vstoupit do Nového roku hygienicky, ale přesto trochu slavnostně a pobaveně. A bude i virtuální 3D Hacienda!

Silvestrovský večer na Dramoxu

I poslední dny letošního roku můžete prožít s divadlem. Dramox totiž společně s divadly připravil divadelní silvestrovský balíček. Budete moci zhlédnout program Švandova divadla, který se ponese v duchu české televizní tradice. Divadlo Na zábradlí přidá Proč bychom se netěšili – Jiří Vyorálek nebo Jana Plodková přečtou úryvky z anonymních dopisů zaslaných koncem roku 1989 do divadla. A přidají i pár aktuálních komentářů. Pojďme se zasmát vlastní malosti, nebude chybět ani hudba, tanec, zpěv – láká divadlo. Silvestrovskou inscenaci připravilo také Divadlo pod Palmovkou. A nakonec, Silvestr můžete prožít rovněž s Divadlem v Dlouhé a výběrem písní z dvacítky inscenací s názvem Krátké písně z Dlouhé.

Mezinárodní akce:

 


PS: Pokud budete někde, kde je jen TV a rádio, můžete se podívat třeba na hru Divadla Járy Cimrmana Lijavec, kterou Česká televize odvysílá od 20:00.

 

NOVOROČNÍ AKCE

Comments

comments

Vyhledat