Smoothie bowl od Mixit je kaše napěchovaná ovocem

Smoothie Bowl od Mixit
Smoothie Bowl od Mixit

Mixit přichází s další lahodnou novinkou – kaší, která obsahuje 50 % ovoce. Jmenuje se Smoothie bowl podle fotogenických misek přetékajících rozmixovaným ovocem, které se v posledních letech vyrojily po celém internetu. Smoothie bowl od Mixit však ovoce obsahuje lyofilizované, takže krásně křupavé. A připravit si ji oproti té klasické můžete kdykoliv, i když zrovna čerstvé ovoce nemáte po ruce.

Smoothie bowls jsou jednoduché, zdravé, výživné a fotogenické, a možná právě proto jsou v době instagramové tak oblíbené. Není to nic jiného než husté jogurtové smoothie v misce ozdobené dalším ovocem, müsli, někdy kukuřičnými lupínky, ořechy nebo prostě vším, na co si jen vzpomenete.

V podání Mixit jsou Smoothie bowls superovocné kaše ve variantách Borůvka nebo Lesní směs. Z poloviny obsahují bezlepkovou ovesnou kaši, druhá půlka je ovoce, ovoce a zase ovoce. Lyofilizované a krásně křupavé nebo rozemleté na jemný prášek, který spolu s kaší vytvoří tu pravou ovocnou chuť a krémovou texturu. Nejíte kaši s příchutí borůvek. Jíte borůvky rozmíchané v kaši, pěkně půl na půl.

 

Smoothie bowl – Borůvka. 380 g (přibližně 8 porcí). Na mixit.cz za 219 Kč.

Složení: ovesné vločky bez lepku 44,4 %, lyofilizované borůvky 15 %, sušené rozinky 11,6 %, lyofilizovaný banán 11,5 %, kokosová mouka 11,5 %, bezlepková celozrnná ovesná mouka 6 %. 

 

Smoothie bowl – Lesní ovoce. 380 g (přibližně 8 porcí). Na mixit.cz za 219 Kč.

Složení: ovesné vločky bez lepku 34,4 %, lyofilizovaný banán 13,7 %, kokosová mouka 13,7 %, rozinky 13,7 % (sušené rozinky 99,5 %, slunečnicový olej), prášek z lyofilizovaných jahod 6,9 %, bezlepková celozrnná ovesná mouka 6,8 %, lyofilizované maliny 4,1 %, lyofilizovaný černý rybíz 4,1 %, lyofilizovaný červený rybíz 2,7 %.

 

Smoothie bowls od Mixit jsou bez přidaného cukru, veganské a bezlepkové. A tak strašně dobré!

Příprava je správně snídaňově jednoduchá. Smícháte směs asi 50 gramů mixu se 100 ml rostlinného mléka nebo vody. A pak ozdobíte čerstvým ovocem a šup s tím na instagram. A nebo spíš do pusy…

Comments

comments

Vyhledat