Soutěž o vouchery Starbucks

Dny se krátí, teploty klesají a pomalu přichází čas vyměnit ledovou kávu za konejšivou horkou variantu. Ať už jste fanouškem černé klasiky, nebo jemného cappuccina, ze široké podzimní nabídky si určitě vyberete.

Neodmyslitelnou součástí prvních podzimních dnů je bezesporu oblíbené Caffè Latte – espresso, zjemněné horkým mlékem a pokryté tenkou vrstvou pěny – které si můžete nechat připravit z tmavě i světle pražené kávy. Přidejte k němu lahodné sousto, a zima ani špatná nálada nemají šanci. Ve stálé podzimní nabídce kaváren Starbucks najdete všechny oblíbené dezerty i čerstvé sendviče.

Všechny oblíbené kávové nápoje si ve Starbucks můžete kromě klasického mléka objednat i s jednou ze čtyř mléčných alternativ. Rostlinné alternativy jsou nejen lépe stravitelné, ale svou specifickou chutí dokáží příjemně doplnit zážitek z kávového nápoje.

Jedinečný kávový zážitek si však můžete dopřát i doma. Do podzimní nálady vám dokonale sedne jedinečná zrnková káva Autumn Blend. Výjimečná směs, v Americe známá také jako Thanksgiving Blend, byla poprvé představena v roce 2008 a ihned se zařadila do skupiny ikonických káv. Vznikla ve spolupráci s oceňovaným šéfkuchařem Tomem Douglasem tak, aby tvořila ideální doplněk ke sladkým jídlům. Stejně jako v roce 2021 i letos směs obsahuje kávu ze Sumatry, Guatemaly a etiopské oblasti Sidamo. Výsledná chuť kombinující tóny pekanových ořechů a šalvěje oslavuje svěží podzimní dny.

Zastavte se ve Starbucks a vyberte si kávový zážitek přesně podle své chuti.

Otázka:

Jaké jsou alternativy kravského mléka, které si můžete dát ve Starbucks?

a) sójový, mandlový, kokosový nebo ovesný nápoj

b) rýžový nápoj, mandlový, kokosový nebo ovesný nápoj

c) mandlový, kokosový, lískooříškový nebo ovesný nápoj

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž Starbucks říjen, soutěž končí 15.10. 2022 ve 13 hodin.
Autoři prvních 3 správných odpovědí získají po 3 poukázkách na konzumaci 1 nápoje dle vlastního výběrudo řetězce Starbucks, poukazy budou rozeslány Českou poštou.

Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.

–-

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

​e-mail
jméno
příjmení
V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.
Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.
5.​ Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

–​ vzít souhlas kdykoliv zpět,

–​ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

–​ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

–​ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

–​ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

–​ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

 

Comments

comments

Vyhledat