Soutěž o vouchery Starbucks

Vstup do nového roku je vždy nové dobrodružství. Ať už se snažíte vykročit tou správnou nohou, nebo chcete zpomalit a dopřát si chvíli pro sebe, kavárny Starbucks mají lahodné novinky pro každého. Do nabídky se vracejí ovesné latte nápoje a stejně tak oblíbené Honey Hazelnut Oat Latte. Letos se k němu přidává novinka v podobě Caramelised Macadamia Oat Latte.

S uvedením nových nápojů přináší Starbucks ještě jednu velkou novinku. Za žádnou z alternativ kravského mléka už si zákazníci v kavárnách nebudou připlácet a mohou si tak vždy vychutnat svůj oblíbený nápoj tak, jak jej mají nejraději. Pokud upřednostňujete rostlinné mléčné alternativy, nyní si můžete bezplatně vybrat z jejich široké nabídky.

Vychutnejte si nové zimní menu

Během ledna určitě vyzkoušejte nové Caramelised Macadamia Oat Latte, ve kterém se spojují jemné tóny makadamového ořechu a karamelu doplněné posypem s karamelizovanou makadamovou příchutí. Nové příchutě jsou speciálně navrženy tak, aby tvořily dokonalou kombinaci s ovesným nápojem a doplňovaly chuť Starbucks Signature Espresso® Roast, tmavěji praženého espressa s bohatým oříškovým chuťovým profilem. Svůj nápoj si samozřejmě můžete nechat přizpůsobit podle vlastní chuti, například oblíbenou mléčnou alternativou. A máte-li chuť na něco chladnějšího, proč nezkusit ledovou variantu?

Pro ty, kdo preferují tradiční oblíbené chutě, se do nabídky vrací i hit loňského roku – Honey Hazelnut Oat Latte. Je lahodnější než kdykoli předtím, s vylepšeným chuťovým profilem. Tento nápoj v sobě spojuje přirozenou chuť medu a pražených lískových oříšků a v kombinaci se sametovou ovesnou mléčnou alternativou a Starbucks Signature Espresso® Roast přináší dokonalý doušek, který vám zpříjemní první měsíce nového roku.

Bezplatné mléčné alternativy pro všechny

Starbucks dlouhodobě nabízí širokou škálu mléčných alternativ v podobě ovesného, sójového, mandlového a kokosového nápoje. Nyní jsou navíc veškeré rostlinné alternativy ke klasickému mléku k dispozici bezplatně, a to ve všech kavárnách Starbucks. Neváhejte a vychutnejte si svůj nápoj s jedinečnými chuťovými profily různých mléčných alternativ.

Lahodné „Veganuary“ ve Starbucks

Mléčné alternativy a ovesná latte nejsou jedinými rostlinnými hvězdami v kavárnách Starbucks. Veganské speciality najdete také mezi snacky, které zasytí bez pocitu tíže. Pokud dáváte přednost slaným dobrotám, určitě ochutnejte naše sendviče vyrobené z oblíbených lokálních produktů Lunter. Vybrat si můžete třeba lahodný sendvič s uzeným tofu a sušenými rajčaty s rajčatovým pestem, rostlinnou majonézou a rukolou, veganský bagel s rostlinnou alternativou míchaných vajíček s cibulkou a plátky uzeného tofu nebo Vuna sendvič s veganskou alternativou tuňáka, kyselou okurkou a rukolou.

Pro milovníky sladkého je v nabídce také oblíbený veganský croissant, klasika v podobě jablečného koláče a dvě lahodné veganské novinky – citrónovo-malinový muffin s náplní a toppingem a neodolatelný borůvkový cheesecake s krémovou vrstvenou náplní a borůvkami. V nabídce naleznete i veganské košíčky z tmavé čokolády plněné jemným arašídovým máslem, které jsou ideální volbou na cestu.

Až příště zavítáte do Starbucks, neváhejte vyzkoušet něco nového! Nechte si svůj oblíbený nápoj připravit s jednou z mléčných alternativ. Doplňte jej veganským sendvičem či croissantem, a užívejte si skvělou chuť i lehkost rostlinné kuchyně.


Soutěžní otázka: 

Pokud si ve Starbucks objednáte místo mléka rostlinnou alternativu:

a)  je účtována přirážka 10 Kč

b) dostanete ji zdarma, ale je třeba si donést vlastní oves

c) rostlinné alternativy ke klasickému mléku jsou k dispozici bezplatně

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem starbucks listopad.
Soutěž končí v neděli 15. ledna 2023 ve 13 hodin.
Autoři prvních tří  správných odpovědí získají 3 vouchery na libovolný nápoj do řetězce Starbucks.

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.


Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

e-mail
jméno
příjmení

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

Comments

comments

Vyhledat