Teri Gender Bender vystoupí v červnu v Kafé V lese

Teri Gender Bender vystoupí v Praze v klubu Kafé v lese a přinese fanouškům své unikátní hudební zážitky, které kombinují prvky punku, experimentálních zvuků a rockové energie.

Teri Gender Bender, hudební umělkyně, která nezapadá do jednoznačného žánru, se představí v pražském klubu Kafé V lese 23.6.2023. Tento koncert bude součástí jejího evropského turné, kde představí novou hudbu z jejího sólového projektu, který se zaměřuje na elektronickou a experimentální hudbu. Teri Gender Bender, jejímž pravým jménem je Teresa Suárez, se narodila v Guadalajaře v Mexiku a svou kariéru zahájila jako teenager v kapele Sonidero Nacional. Následně se připojila k přední mexické punkové kapele Le Butcherettes, kde působila jako frontmanka a multiinstrumentalistka. S touto kapelou nahrála několik úspěšných alb a vystoupila na mnoha prestižních festivalech po celém světě.

Teri Gender Bender není jen úspěšnou hudební umělkyní, ale také silnou osobností a zastánkyní rovnoprávnosti a lidských práv. V roce 2019 se stala spoluzakladatelkou hnutí Sonidos Unidos, které se zaměřuje na podporu a spojování umělců z hispánského světa. Teri Gender Bender se také aktivně zapojuje do různých projektů, které se věnují problematice rasové a genderové rovnosti. Její hudba je plná energie, nápadů a výrazů a koncert v Kafé V lese slibuje být jedinečným zážitkem pro fanoušky hudby v Praze.

 

Teri Gender Bender

23. 6. 2023 – Praha, Café V lese

CENA VSTUPENKY 490,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A GOOUT OD 17. 3. 2023 V 10:00

Comments

comments

Vyhledat