The Prodigy se vrací do Prahy

Jedna z nejvýraznějších ikon elektronické hudby se vydává na evropské turné. Anglické turné v červenci 22, během něhož skupina odehrála tři večery v londýnské O2 Academy Brixton, bylo jejich  prvním bez bratra, ikonického Keitha Flinta. Způsob, jakým Liam H a Maxim do své živé show začlenili Keithův věčný  odkaz a vzdali mu hold, byl opravdu silný. Setkalo se to s velkou podporou a láskou jejich zástupů fanoušků po celé zemi.

Kapela má za sebou solidní jarní a letní sérii mezinárodních festivalových headlinerských vystoupení a těší se, až opět  přiveze oheň do klíčových evropských měst. Začnou 28. listopadu v Lucembursku a pak se vydají do Ziggo Dome  v Amsterdamu, Düsseldorfu, Berlína, Frankfurtu, Stuttgartu, Kodaně, Poznaně a Prahy, než evropskou část zakončí  v neděli 10. prosince v Paříži.

LIAM H: „‚ARMY OF THE ANTS‘ IS A CALLING TO THE PRODIGY PEOPLES , WE’RE COMIN BACK FOR U THE ONLY  WAY WE KNOW , FULL ATTACK MODE , DOUBLE BARREL ….  „

 

The Prodigy, britská elektronická hudební skupina, byla založena v roce 1990 v Braintree, Essex. Jejími zakládajícími členy  byli Liam Howlett, Keith Flint a Leeroy Thornhill. Kapela se proslavila svým unikátním stylem, který kombinuje prvky techno,  breakbeatu, big beatu a hardcore. Jejich debutové album „Experience“ z roku 1992 bylo významným příspěvkem k rave  scéně v 90. letech. Druhé album „Music for the Jilted Generation“ vyšlo v roce 1994 a obdrželo nominaci na Mercury Prize.

V roce 1997 kapela vydala album „The Fat of the Land“, které se dostalo na první místa žebříčků ve Spojených státech  i v Británii a vyneslo jim dvě ceny Grammy. Toto album zahrnuje ikonické hity jako „Firestarter“ a „Breathe“. Po smrti  charismatického frontmana Keitha Flinta v roce 2019 kapela prošla těžkým obdobím, ale s obnovenou energií a věrností  hudbě, kterou milují, The Prodigy pokračují ve své hudební cestě. Přichází do Prahy, aby předvedli svůj elektrizující výkon  a připomněli světu, proč jsou považováni za jednu z nejvýznamnějších elektronických hudebních skupin historie.

 

THE PRODIGY

ARMY OF THE ANTS TOUR 2023

7. 12. 2023 – Praha, Sportovní hala Fortuna

CENA VSTUPENKY 1490,- Kč
PŘEDPRODEJ LIVE NATION KLUB OD 22. 6. 2023 v 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 23. 6. 2023 v 10:00

Comments

comments

Vyhledat