Tip na letní vlasovou kosmetiku

foto: výrobce
foto: výrobce

Vlasy a pokožka namáhaná letním sluněním, častým koupáním a mořskou solí si vyžaduje speciální péči. Péče OWAY SUN (Organic Way) je unisex péče pro celou rodinu, která poskytuje vlasové a tělové pokožce živiny a antioxidanty potřebné během celého léta.

OWAY SUN vlasový a tělový šampon
150 ml, cena 753,- / 950 ml, cena 1621,- 

Šetrný šampon pro vlasy a pokožku celého těla. Odstraňuje chór, nánosy soli atd. prvky, které jsou obsaženy v mořské vodě nebo v bazénech. Zároveň vlasy a pokožku hydratuje, regeneruje a zvýrazňuje opálení a pramínky vlasů vyšisované sluncem. Složení: výtažky z jicamy, avokáda, fenyklu a citrónu. Použití: nanášet na mokré vlasy, napěnit, nechat působit  a po sléze opláchnout. Vyhněte se kontaktu s očima, při zasažení vypláchněte tekoucí vodou.

OWAY SUN vlasová maska
150 ml, cena 837,- / 500 ml, cena 1553,- 

Regenerující a vyživující maska pro vlasy vystavené slunci, mořské a chlorované vodě. Vlasové jádro je intenzivně vyživováno, vlasy jsou zářivé, lesklé a hebké na dotek. Složení: oleje z bio-dynamického fenyklu a citrónu, jicamy, eko oliv, konopí, mandlí, avokáda atd. Použití: po ošetření vlasů šampónem jemně osušte ručníkem, naneste do vlasů a nechte 2-3 minuty působit. Následně opláchnout vlažnou vodou. Vyhněte se kontaktu s očima, při zasažení vypláchněte tekutou vodou.

OWAY SUN tělový balzám
150 ml, cena 843,-

Zklidňující tělový balzám pro péči po opalování s antioxidačními účinky. Zvýrazňuje opálení, potlačuje vznik volných radikálů, které vedou k tvorbě rakoviny. Pokožka je hydratovaná a regenerovaná do hloubky. Složení: výtažky z hroznového vína, extrakty z měsíčku, produkt bez sulfátů a parabenů. Použití: Tělový balzám jemně vmasírujte do pokožky celého těla. Vyhněte se kontaktu s očima, při zasažení vypláchněte tekoucí vodou.

OWAY SUN voděodolný elixír
100 ml, cena 958,-

Lehký sluneční olejíček chrání a vyživuje vlasy během pobytu na slunci, aniž by je zatěžoval. Obsahuje UV filtry a má antioxidační účinky. Složení: výtažky z konopí, rostlina nyamplung, extrakt z jicamy, produkt je bez sulfátů a parabenů. Použití: nanášejte do délek vlasů před pobytem na slunci nebo u vody. Elixír můžete také použít během opalování na tělo. Vyhněte se kontaktu s očima, při zasažení vypláchněte tekoucí vodou.

Comments

comments

Vyhledat