Tip nejen na dárek: miniaturní barevné polštářky z Řecka

foto Zestó
foto Zestó

 

 

Předvánoční zkrášlování každé domácnosti možná už začalo nebo se rýsuje alespoň v hlavách a fantaziích skoro každé ženy. Svíčky, dekorace od hrníčků přes obrázky na zeď až po malé dekorační polštářky… ty mohou posloužit i jako dárek. A pro všechny, kdo hledá kvalitu, ruční práci, přírodní materiály a třeba i miluje voňavé Řecko, pro toho je tu nabídka v řeckém stylu Zestó.cz

 

 

  • Řecké barevné minipolštářky vytvoří dokonalou barevnou tečku na každém křesle nebo pohovce. 

 

 

Pokud chcete řecký prvek do bytu umístit rafinovaněji, ideální volbou jsou miniaturní barevné polštářky. Oživí každé křeslo či gauč, můžete jich ale mít i celou zásobu v košíku: ať si každý vybere ten, který se mu nejvíce líbí! 

Na polštářek dostanete také plátěný obal, takže s vámi může i na cesty. S řeckými motivy.

Délka strany: 20 cm

Materiál: 100% bavlna. 

Cena 459 Kč

www.zesto.cz 

 

Proč Zestó?

Zestó znamená v řečtině „útulný“ – a přesně takový chceme náš e-shop mít. Kromě čajů u nás najdete bohatou nabídku kosmetiky, od ručně vyráběných mýdel po speciální produkty péče o vousy, a také stylové módní i bytové doplňky.

Kdo za Zestó stojí?

E-shop www.zesto.cz s řeckou kosmetikou, čaji a doplňky provozuje Anna Březinová. Dlouhodobě se zabývá digitálním marketingem, ale postupem času se potřebovala věnovat i něčemu hmatatelnému. Miluje Řecko a chtěla skvělé řecké produkty zprostředkovat i ostatním, takže nebylo nad čím váhat.

 

Rádi zodpovíme jakékoli dotazy nebo poskytneme doplňující informace na uvedených kontaktech.

 

Monika Straková Eva Kašparová

Tel.: 774 814 654 Tel: 608 678 581

Monikastrakova1@gmail.com Eva.Kasparova@seznam.cz

 

Comments

comments

Vyhledat