Tipy na akce: Silvestr + Nový rok

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash
Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Jak oslavit Silvestra a Nový rok? Hlavně bezpečně a ve zdraví samozřejmě. Pro zájemce přinášíme pár tipů ze světa kultury a zábavy mimo domov.

 

Silvestr v Rudolfinu

Jazz a argentinské tango v podání ansámblu Orquestrina světového hornisty Radka Baboráka – ideální volba pro silvestrovský večer. Žhavé instrumentální latinskoamerické tance, Gershwinova Rapsodie v modrém ale i cikánský příběh ve Fallově Čarodějné lásce ve strhující interpretaci Radka Baboráka a jeho orchestru. Koncert se koná ve spolupráci s Českým spolkem pro komorní hudbu při České filharmonii.

 

Silvestrovský koncert – Pražský filharmonický orchestr

Slavnostní koncert Pražského filharmonického orchestru a sólistky Opery Národního divadla ve Smetanově síni Obecního domu

 

Romantická komedie Sylvie

31.12. od 17:00 v Žižkovském divadle Járy Cimrmana

Více informací a možnost rezervace vstupenek najdete na https://zdjc.cz/cs/program/sylvie/

 

DNB NYE

Tradiční silvestrovský večírek ve Storm Clubu! Po celý večer bude hrát přes 20 DJs na celkem dvou stagích!

 

Silvestr na Radiu 1: nejstarší a nejmladší pořad si podají ruce o půlnoci

 

 

STRAŠIDLA NA HRADČANECH A MALÉ STRANĚ

Tradiční silvestrovská vycházka s povídáním o tajemných bytostech, které se podle pověstí zabydlely v hradčanských a malostranských ulicích.

 

SPECIAL NEW YEAR EVENING WITH LEE ANDREW DAVISON & HIS BAND

Vplujte do Nového roku v jazzovém rytmu ! Silvestrovsky prodloužená oslava tentokrát ve velkém stylu, s půlnočním přípitkem s hosty, kapelou a majitelem klubu. Reduta Jazz Club 

 

SILVESTR V JAZZ DOCKU

Přijďte oslavit Silvestr a Nový rok do Jazz Docku! Bude zajištěna skvělá hudební zábava – jazz, soul, pop, funk, fusion a groove jazz až do rána. Silvestrovský speciální koncert bude obsahovat pro každého něco. O zábavu se postarají dvě skvělá hudební seskupení:

 

NYE MacRave

Rico Casazza (UK). dMIT.RY (Neo Violence). DASH (Duna). Lucas Hulan (Telepatin). Thomas Tesla (Gram). Sebastian Paiza (Tzinah) – FB událost 

 

Oslava uměním v Národní galerii Praha

Zpříjemněte si silvestr nebo Nový rok návštěvou výstav či stálých expozic. FB Národní galerie Praha

 

RED MOON NEW YEAR´S EVE

Výběr těch nejlepších house music DJs, kteří jsou zároveň rezidenty ROXY. O vaši zábavu se postarají špičkový DJs v čele matadorem tuzemské scény Chrisem Sadlerem, který se představí v prodlouženém tříhodinovém setu. To samozřejmě není vše, na main stage vám zahrají také Michael C, Lumiere nebo Biodan. Nebude chybět ani druhá chillout stage, na které maličko zvolníme a ponese se v duchu Deep House music.

 

HARRY POTTER 20 LET FILMOVÉ MAGIE: NÁVRAT DO BRADAVIC

Premiéra 1. ledna na HBO GO

 

 

Praha letos nový rok „přivítá“ bez ohňostroje nebo promítání na budovy, takzvaného videomappingu. Kvůli stále trvající pandemii koronaviru se magistrát rozhodl tyto tradiční akce nepořádat. 

 

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat