Tipy na koncerty a festivaly

Tipy na koncerty a festivaly a parties…

17.10. Seafret, Bratislava

18.10. The Ex, Akropolis
18.10. Seafret, Fléda
19.10. Peter Bjorn and John, LMB
19.10. Emma Ruth Rundle, 007
20.10. Laurel, Café v lese
21.10. Mac DeMarco, Bratislava, Babylon
21.10. Killing Joke, Roxy
22.10. How To Dress Well, Café v lese
22.10. Ava Mendoza Unnatural ways (USA), Akropolis
22.10. Killing Joke, Bratislava, Majestic
22.10. George Ezra, Forum Karlín


22.10. How to Dress WEll, Café v lese
22.10. Ava Mendoza, Akropolis
23.10. Open Mike Eagle (Struny podzimu) – Lucerna Music Bar
24.10. Slaves, Roxy (BE26)
24.10. The Necks, Akropolis
25.10. The Black Queen, Chapeau Rouge
25.10. William Basinski (US) + Tomasz Bednarczyk (PL),  Akropolis
27.10. High Contrast, Roxy (BE26)


29.10. STu Larsen, Vila Štvanice
30.10 Yat- Kha (Tuva), Akropolis

1.11. Metric, Roxy
1.11. Daniel Lanois, Venetian Snares – pro nemoc zrušeno!
2.11. Akua Naru, Rock Café
2.11. The Giant Undertow, Kaštan
1.-3.11. festival Alternativa (Fake the Facts, Pharmakon, SPILL aj.)
4.11. Nothing, nowhere., Café v lese


5.11. Cold Cave, Futurum
5.11. Too Many Zooz, Fléda
5.11. The Great Old Ones , Modrá Vopice
6.11. Levellers, LMB
6.11. Mourn – Underdogs’
6.11. Kelly Lee Owens, NoD
7.11. Kraak & Smaak – Lucerna Music Bar
8.11. Anna Calvi, LMB
8.11. Welshly Arms, Futurum
8.11. Honne, Rock Café
9.11. Peter Hook and the Light, LMB
9.11. Vitalic, Fléda
10.11. JMSN, Café v lese
10.11. Peter Hook and the Light, Brno, Fléda


10.11. Vitalic, Praha
10.11. Villagers, Futurum
11.11. Sophie Hunger, Akropolis
11.11. Tom Hodge, Floex, Meetfactory
12.11. Superorganism, Futurum
12.11. Jungle, Roxy

foto: pořadatel akce

13.11. Somi, Akropolis
13.11. Dub FX, Lucerna
13.11. Jungle, Bratislava
14.11. My Baby, Futurum
14.11. Nik Bärtsch’s Ronin, Akropolis
14.11. The Breeders, LMB


15.11. Kikagaku Mojo
16.11. Public Service Broadcasting, Futurum


16.11. Sting a Shaggy
17.11. The KVB, Café v lese
17.11. Aborted, Cryptopsy aj., Uherské Hradiště – Mír
17.11. Zeal & Ardor, Futurum


18.11. Aborted, Cryptopsy aj., Futurum
18.11. Star Club West, Facs, Kaštan
18.11 The KVB [Invada] & M!R!M, Kabinet Múz
18.11. Frank Turner and the Sleeping Souls, Roxy
19.11. Victoria Hanna(Izrael), Akropolis
20.11. Black Stone Cherry, LMB
20.11. Cuneyt Sepetcy (Turecko), Akropolis
20.11. Dillon, Meetfactory
21.11. Roo Panes, Meetfactory


21.11. Flying Horseman, NoD
21.11. The Glitch Mob, Roxy
22.11. Dirty Deep, Kaštan
22.11. Gary Numan
22.11. The Pyramids(USA), Akropolis

24.11. Dan Mangan, Laura Gibson, Meetfactory
25.11. August Burns Red, Wage War, Akropolis
25.11. Alex Clare, NoD
26.11. Marc Ribot’s Ceramic Dog (USA), Akropolis
27.11. Onry Ozzborn, Kaštan
29.11. Whispering Sons, Meetfactory
30.11. Sevdaliza, LMB

1.12. The Hunna, Café v lese
2.12. Jorge Blanco, Roxy
2.12. BirdPen, Café v lese
7.12. Parcels, Rock Café
8.12. The Legendary Pink Dots, Café v lese
9.12. Maarja Nuut & Ruum(Estonsko), Akropolis
11.12. Szun Waves, Akropolis
13.12. All That Remains, MeetFactory
13.12. Les Triaboliques(Velká Británie), Akropolis
20.12. Jan Blomqvist & Band, Roxy
21.12. John Wolfhooker, Akropolis


31.12. Dan Reed Network, Justin Lavash, Akropolis

2019

12.1. Behemoth, Forum Karlín


17.1. Fanfare Ciocarlia, Akropolis

17.1. Aurora, Forum Karlín
25.1. Ennio Morricone, O2 Arena Praha
5.2. Welcome to Night Vale, Divadlo u hasičů
9.2. Slash


20.3. Night Lovell, Roxy
5.4. Project Pitchfork, Rock Café
6.4. Enter Shikari, Forum Karlín
18.5. Built To Spill, Futurum
4.6. Muse, O2 arena
20.6. John Zorn, Forum Karlín
24.6. Dead Can Dance, Kongresové centrum

17.-20.7. Colours of Ostrava – The Cure a další

Comments

comments

Vyhledat