Tipy na koncerty a festivaly 2018

22.-23.6. Metronome Festival – Chemical Brothers, Tom Odell, John Cale…
22.-24.6. MišmašParamount Styles aj.
23.6. Svojšice – Nina Kraviz a další
24.6. Paramount Styles, Futurum

ilustrační foto: Džyntáre & Kubii

26.6. Sons of Apollo, Futurum
26.6. Česká filharmonie – open air koncert zdarma
26. a 27. 6. KING CRIMSON, FORUM KARLÍN
27.6. Black Rebel Motorcycle Club, Roxy


28.-30.6. Aerodrome Festival – Nine Inch Nails, Macklemore…
1.7. Pearl Jam – O2 Aréna
2.7. Deep Purple – DRFG Aréna Brno
2.7. Fleet Foxes – Lucerna
3.7. Crowbar, Scavengers – 007
4.7. In Flames, SONO Brno
5.7. Exodus, Savage Messiah, Futurum
4.7. Rolling Stones, Letňany
4.-6.7. The Prodigy a další, Rock for People

Dälek (festival Boskovice), foto pořadatel akce

5.-8.7. Boskovice (Dälek, Jan P. Muchow & The Antagonists aj.)
9.7. Cannibal Corpse, Bansá bystrica – Tartaros
10.7. Dälek, Akropolis
10.7. The Internet
11.7. Tyler Bryant, 007
13.7. Public Image Limited, Lucerna Music Bar
13.-15. 7. Mighty Sounds – The Dreadnoughts a další
18.-21.7. Colours of Ostrava, Slaves, Ziggy Marley a další
18.7. Protest the Hero, Norma jean aj. – Futurm
22.7. Soufly, Roxy
27.7. Fozzy, Futurum
27.7. Obituary, Akropolis
29.7. Obituary, Barrák, Ostrava

Robert Plant, foto pořadatel akce

31.7. Robert Plant, Pardubice
3.-4.8. Beseda u bigbítu (Zola Jesus aj.)
4.8. The Brian Jonestown Massacre, LMB
5.8. Chelsea Wolfe, LMB
8.8. Sly & Robbie, LMB
8.-11.8. Brutal Assault – Behemoth a další
9.8. DZ Deathrays, Café v lese
12.8. Goo Goo Dolls, LMB
12.8. The Living End, Futurum
13.8. Grizzly Bear, Roxy
18.8. The Glorious Sons, 007
20.8. Death from Above, Fléda

Die Antwoord, foto Charmenko CZ

20.8. Die Antwoord, Výstaviště
24.-25.8. Rock For Churchill, The Subways a další
30.8. Die Krupps + Front Line Assembly, LMB
1.9. Die Krupps, Front Line Assembly, Majestic – Bratislava
4.9. Leprous, Košice – Collosseum
7.9. Voivod, Futurum
8.9. Batushka, Barrák, Ostrava
9.9. Batuska, Randal, Bratislava
11.9. Voivod, Randal, Bratislava
12.9. Leprous, Bratislava
12.9. Ben Miller Band, Café v lese

13.9. Leprous, Agent Fresco, Melodka Brno
17.9. Blood Command, Café v lese
18.9. Amen Dunes, Meetfactory
20.9. Everlast, Roxy
25.9. De Phazz, LMB
26.9. Chad Valley, Meetfactory
4.10. GusGus, Roxy
4.10. Hertroerzen, Underdogs’
6.10. Schirenc plays Pungent Stench, 007
9.10. John Garcia, Rock Café
9.10. Transglobal Underground ft. Natacha Atlas
9. a 10. 10. Terry Riley, Praha
10.10. Kllo, meetfactory
11.10. Flatbush Zombies, LMB
12.10. Olafur Arnalds, Lucerna
13.10. Project Pitchfork – Futurum
13.10. ionnalee / iamamiwhoami + Tungorna, Meetfactory
16.10. VNV Nation – Futurum
20.10. Laurel, Café v lese
21.10. Mac DeMarco, Bratislava – Babylon
21.10. Killing Joke, Roxy
22.10. Killing Joke, Bratislava – Majestic
1.11. Daniel Lanois, Venetian Snares, Archa
1.-3.11. festival Alternativa (Fake the Facts, Pharmakon, SPILL aj.)
4.11. Nothing, nowhere., Café v lese
5.11. Cold Cave, Futurum
5.11. The Great Old Ones , Modrá Vopice
6.11. Levellers, LMB
7.11. Kraak & Smaak – Lucerna Music Bar
8.11. Anna Calvi, LMB
8.11. Welshly Arms, Futurum
10.11. Vitalic (Praha)
14.11. My Baby, Futurum
14.11. The Breeders, LMB
15.11. Kikagaku Mojo
17.11. Aborted, Cryptopsy aj., Uherské Hradiště – Mír
18.11. Aborted, Cryptopsy aj., Futurum
22.11. Gary Numan
25.11. August Burns Red, Wage War, Akropolis

 

2019
20.6. John Zorn, Forum Karlín

Comments

comments

Vyhledat