Tipy na víkend 20. – 22. března

Photo by Alexander Possingham on Unsplash
Photo by Alexander Possingham on Unsplash

Tak trochu jiné tipy na víkend aneb #protisedidoma

 

KULTURA

Online koncerty:

  • Hentai Corporation – pátek 20.3.
  • Ondřej Ruml a Matěj Benko trio – pátek 20.3.
  • Pavel Šporcl – pátek 20.3.
  • Mňága a Žďorp – sobota 21.3.
  • klavírista Jiří Levíček a kytarista David Dorůžka – sobota 21.3.

 

 

Udělejte si kino u sebe doma. V online videopůjčovně Aerovod najdou filmoví fanoušci přes 300 pečlivě vybraných snímků – včetně Parazita, Staříků a nově i Tenkrát podruhé a Vlastníků.

 

Klasická hudba je něco magického. Světové scény reagují na aktuální stav a zpřístupňují své archivy, jednotliví interpreti pak nabízejí streamy ze svých základen.

 

Cirk La Putyka nabízí online obsah..

 

Nemůžete jít za hudbou? Hudba jde k vám!

 

 

Vídeň nabízí kulturu online

 

 

#kulturažije na Mall.tv

 

 

ČETBA

Městská knihovna v Praze nabízí ohromnou zásobárnu e-knih. Jsou zdarma nejen k prohlížení online, ale i ke stažení v obvyklých formátech pro vaši čtečku nebo počítač – EPUB, PDF, PRC. Aktuálně jich je volně k dispozici kolem 1800.

 

Rozhlasové hry, četby krásné literatury na pokračování, povídky, pohádky, fejetony a další věci k poslechu najdete volně dostupné na webové stránce Českého rozhlasu.

 

JAZYKY

Aplikace a weby na výuku jazyků: Vyzkoušeli jsme a zjistili, zač stojí.

 

 

HRY

Lidi, kteří hrají na počítači hodně, mají své oblíbené tituly. Ale co my, kdo si zahrajeme náhodně, nemáme ani super nadupané počítače a scénu nesledujeme?

 

POHYB

Fitness studia v České republice uzavřena: virtuální fitness platforma Cyberobics nabízí celé zemi možnost v tomto období zdarma doma trénovat

 

DĚTI

Zabavit děti, aby celý den jenom neproseděly u televize a nezlobily, ale také se hýbaly a bavilo je to, není jednoduché. Máme pro vás patnáct tipů, díky kterým to zvládnete levou zadní.

 

 

Nevíte už, jak zabavit děti doma? A zároveň byste jim rádi dopřáli trochu pohybu? K tomu je může motivovat i promyšleně zařízený dětský pokoj. Máme pro vás pár vychytávek, které možná doma najdete a které fungují i do omezených prostor.

 

Český rozhlas zařadil do svého vysílání vzdělávací pořad pro děti

 

 

Comments

comments

Vyhledat