Trénujte na jaře v nových sportovních kolekcích PUMA 

PUMA Studio Alina Zagitova - foto PUMA
PUMA Studio Alina Zagitova - foto PUMA

PUMA uvádí několik nových kolekcí sportovního oblečení, bot i doplňků pro nadcházející sezónu. Představí nové tréninkové boty LQD CELL a Fuse, funkční a pohodlné outfity z minimalistické Studiové či LVL – UP kolekce a další nepostradatelné sportovní kousky pro muže a ženy. 

 

Během února a března se představí dámská tréninková kolekce LVL-UP, která posune sportovní výkony na další úroveň. Zahrnuje funkční podprsenku se zipem, legíny s vysokým pasem, crop s dlouhým rukávem či bílou lehkou bundu a tenisky LVL-UP. To vše ve stylové levandulové barvě, která je u některých produktů doplněna květinovým potiskem. Vybrané produkty z kolekce LVL UP budou dostupné v prodejnách Espace, A3Sport a také na puma.com.

Ve spolupráci s Lewisem Hamiltonem PUMA uvedla také sportovní botu Fuse v několika barevných verzích, která je určena i pro ty nejnáročnější tréninky. Díky široké špičce podporuje stabilitu a vnitřní mezipodešev tlumí nárazy. Nová tréninková bota Fuse je dostupná na puma.com. 

 

Ještě intenzivnější tréninky umožní kolekce LQD CELL obsahující skvělé kousky pro podporu plného rozsahu pohybu, odvádění potu, stabilitu i pohodlí. Tréninková bota LQD CELL Method pro ženy pomocí technologie LQD CELL tlumí všechny nárazy a poskytuje potřebné odpružení. Určená je pro vysokofrekvenční tréninky a agilní cvičení. Kolekci LQD CELL dále doplňuje podprsenka, legíny, topy a lehká šusťáková bundička v černých barvách doplněné žlutými a fialovými detaily. Dostupná bude v březnu v prodejnách Intersport.

Milovníky jógy potěší nová Studiová kolekce obsahující stylové legíny a podprsenku v královské modré. Její součástí je i jógamatka a praktická taška. Produkty Studiové kolekce budou dostupné během března v prodejně Espace a na puma.com.

 

PUMA kontakt:   PR kontakt:

Lucie Hložánková                 Anna Fenclová

PUMA Czech Republic, s. r. o.   Best Communications, s. r. o.

Tel.: 730 598 147     Tel.: 605 945 265 

lucie.hlozankova@puma.com   anna.fenclova@bestcg.com

www.puma.com   www.bestcg.com

 

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com/.

 

 

Comments

comments

Vyhledat