Události v Kině Pilotů 4. 8. – 11. 8.​​​

Ava: Bez soucitu     ​​​​​​​​​​​​     Datum: od 6.8.

Ava je zatraceně sexy a setkání s ní přežije jen málokdo. Ava je výjimečně dobrá nájemná vražedkyně, která pro tajnou organizaci likviduje zadané lidské cíle. Dostává ty nejvybranější úkoly – obvykle kravaťáky z vysokých kruhů byznysu. Ava pracuje bez soucitu rychle, čistě a nenápadně v různobarevných parukách, chic kalhotových kostýmech nebo v elegantních večerních šatech. Po jedné zpackané akci se ale všechno nebezpečně změní. Organizace, pro kterou pracovala, teď potřebuje zahladit všechny stopy. Hrají: Jessica Chastain, Colin Farrel, John Malkovich.​​​​​​​​                                        Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2596240


Vzpomínky na Itálii​​​​​​​​​​​            Datum: od 7.8.

Londýnský umělec Robert a jeho syn Jack před lety ztratili svou ženu a matku. Navzájem se odcizili, teď se ale společně vracejí do jejich starého rodinného domu v Toskánsku, protože ho potřebují narychlo prodat. S domem se pojí dávné šťastné ale také nešťastné vzpomínky. V hlavní roli Liam Neeson.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2596882


Amerikánka​​​​​​​​​​​               Datum:  8.8.

Projekt Film Naživo během letošního léta přináší do kin sérii jedinečných divadelních představení zasazených do unikátních prostředí mimo tradiční jeviště. Inscenace Amerikánka s Terezou Ramba a Eliškou Křenkovou v hlavních rolích je sondou do historie 80. a 90. let v Československu.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2596510

Ztracený břeh​​​​​​​​​                                          Datum: od 7. 8.

Film sleduje život skupiny rybářů a rekreantů, kteří v rámci komunitního snažení a přátelské spolupráce zvelebili břehy jinak opuštěných nádrží jiíhomoravského vodního díla Nové mlýny, ať už pro účely rodinné dovolené, či poklidného lovení ryb. Kvůli byrokratickým machinacím jsou však nuceni své letní domovy zlikvidovat a navždy opustit místo plné nostalgie a vzpomínek. Nenápadná observační kamera otevírá každodenní útrapy, nesnáze i radosti obyčejných lidí a humorným nadhledem střídaným s melancholickou rozjímavostí líčí příběh o rozporu žité lidské zkušenosti a chladného státního aparátu.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2596510

Kino Pilotů stále promítá snímky Havel, K2 – vlastní cestou, Vysoká dívka, Víkend na chatě, Psí láska, Psi nenosí kalhoty a další filmy.

Comments

comments

Vyhledat