UltraVagant pořádá ve Šlechtovce Svatbu se Svobodou

UltraVagant  je vzrůstající udržitelná značka sídlící v srdci vzkvétající Palmovky v Praze. Snaží se produkovat nadčasové upcyclované oblečení pro svobodomyslné lidi, kteří si rádi hrají se svým sebevyjádřením, a nejen pomocí odívání se hledají a formují. Objevili se už například ve Vogue a jsou součástí prestižní Asociace CSR.

Dalším cílem je zájemce posouvat osobnostně nejen skrze oblečení, ale i všemožné kulturní aktivity typu vernisáží, koncertů nebo hravého obsahu na sítích se sociálním přesahem. Jednu takovou akci pořádá UltraVagant už zanedlouho v čerstvě zrekonstruované “Šlechtovce” v parku Stromovka – SVATBA.

UltraVagant Svatba se Svobodou – to je koncept, který vizuálem celého prostoru, atraktivním programem a slavnostní atmosférou spojuje koncept honosné svatby s modní přehlídkou a výběrem toho nejlepšího, co současná hudební scéna nabízí. Koná se 2. června v 19.00. V rámci hudebního programu proběhnou koncerty popových zpěváků a zpěvaček – Annabelle (Cena Anděl Objev Roku 2022), Albert Romanutti z populární kapely Bert & Friends nebo éterická Neversol.

Svatební obřad stylem módní přehlídky, kde se modelové osvobodí z otěží a plně odhalí zatím nejkomplexnější kolekci UltraVagant. Přehlídka nejnovější plesové kolekce, divadelní performance i kvalitní afterparty. Cílem bude  spojit formální s neformálním a nabídnout touto cestou návštěvníkům skvělou zábavu, ale také zaměřit pozornost na českou upcycle scénu, která je za poslední roky více a více na vzestupu.

Předprodej vstupenek v ceně 500 Kč běží na platformě Boom.

UltraVagant Svatba se Svobodou

2 . 6. 18:00 – 3. 6.  05:00
Šlechtova restaurace

FB: https://www.facebook.com/events/239842135184990

 

Comments

comments

Vyhledat