V červnu dorazí Massive Attack

Dnes nově oznámený koncert bristolských ikon nás nadchnul! 

Massive Attack vznikli v Bristolu v roce 1988. Dosud vydali pět studiových alb, prodali celosvětově přes 13 milionů nosičů a získali celou řadu ocenění, včetně ocenění Brit Award, dvou MTV Europe Music Awards a dvou Q Awards.
V současnosti skupinu tvoří dvojice Robert “3D” Del Naja a Grant “Daddy G” Marshall s celou řadou hostů, se kterými se obohacují ve studiu i na koncertech (v posledních letech například Young Fathers, Azekel a další). Jejich debutové album “Blue Lines” z roku 1991 se stalo milníkem ve vývoji populární hudby. Společně s jejich dalším úspěšným albem “Mezzanine” z roku 1998 se dostalo mezi 500 nejdůležitějších desek historie v anketě časopisu Rolling Stone.

Jejich koncerty doprovázejí působivé projekce, často s politickými tématy a závažnými sděleními (čeští fanoušci ocenili, že někdy se používají i textová sdělení v jazyce země, kde kapela zrovna hraje). Massive Attack se v poslední době výrazně angažují v boji proti znečišťování planety a klimatu.
Zatím posledním dílem Massive Attack je audiovizuální EP z července 2020 nazvané “Eutopia”. Tato třískladbová fúze vznikala v pěti městech během globálního covidového období lockdownů. Na vytvoření generativních vizuálů se podílel výtvarník Mario Klingemann, na hudbě Algiers, Young Fathers a americký básník Saul Williams, která nedávno vystoupil v Praze v rámci Strun podzimu.

MASSIVE ATTACK
 

27. 6. 2022 , Praha, O2 universum

 
MASSIVE ATTACK SE VRACÍ DO PRAHY! KULTOVNÍ KAPELA SE PO ČTYŘECH LETECH PŘEDSTAVÍ ČESKÝM DIVÁKŮM  V PROSTORU O2 UNIVERSUM.

 

CENY VSTUPENEK OD 1590,- DO 1990,- Kč

VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETMASTER OD 24. 2. 2022 V 10:00

LIVE NATION KLUB & O2 PŘEDPRODEJ OD 22. 2. 2022 10:00 – 24. 2. 2022 10:00

 

 

Comments

comments

Vyhledat