V nových vanskách jako po obláčku

foto: Vans
foto: Vans

Costa Mesa,  Kalifornie – Vans odstartoval tuto sezónu novými kousky z kolekce ComfyCush – své nejnovější a inovativní produktové linie, která transformuje jeden z nejvíce ikonických a klasických modelů Era za pomoci nejnovějších technologií zajišťujících maximální pohodlí.

ComfyCush Era je důkazem toho, že se Vans snaží přizpůsobit měnícím se požadavkům zákazníků, aniž by slevoval z pohodlí při nošení. Model nabízí jednodílnou konstrukci vnitřku boty, včetně uchycení jazyka, pro lepší pocit i podporu nohy, přidanou podporu klenby a výlisek z pěny a gumy dokonale kombinující jemnost a pevnost pro dlouhotrvající pohodlí. V této sezoně navíc Vans představuje nové barevné variace a stylové potisky vycházející z výrazných klasických kousků.

Neustále si hrajeme s novými způsoby, jak začlenit ikonický vzor šachovnice do nových verzí jednotlivých modelů a tato základní barevná paleta nám připadala jako rafinovaný způsob, jak vzdát hold dědictví modelu Era,” přibližuje Matthew Pino, manažer globálního produktového merchandisingu. „Na modelu ComfyCush Era je nejlepší, že je to opravdová klasika a z jejího ikonického stylu nijak neslevujeme na úkor pohodlí.”

Vůbec první verze modelu Era byla představena v roce 1976 na popud legend skateboardingu Tonyho Alvy a Stacyho Peralty, kteří si přáli více funkčnosti pro svou aktivní obuv. Ani o desítky let později Vans nepřestává naslouchat kreativním komunitám, a tak přichází s modelem ComfyCush Era, aby vyslyšel žádosti zákazníků o větší pohodlí při zachování ikonického stylu původního modelu Era.

Díky dlouhé historii značky, zkušenostem s tvorbou designu a pozornému naslouchání zpětné vazbě od zákazníků kombinuje model ComfyCush Era klasický styl a inovativní technologii pro zaručení komfortu, aniž by musel obětovat jedno na úkor druhého.

Pro tuto sezonu Vans vsadil na vizuální umělce Alfonse Gonzaleze a Ellen Rutt, stejně jako na hudebníka Christophera Allana, aby předvedli, jak mohou v modelu ComfyCush Era dělat po celý den to, co je baví a naplňuje.

Model je nyní k dostání celosvětově. /nákupní místa/

Comments

comments

Vyhledat