Nový titul Vogue Leaders chce představit osobnosti napříč žánry

V24 Media, vydavatel Vogue CS, oznámil uvedení Vogue Leaders, nového titulu, který představí inspirativní leaders, kreativní osobnosti i zajímavé talenty napříč generacemi, obory i žánry. Vogue Leaders v online podobě zahájí v lednu 2021 příspěvek Madeleine Albright, první tištěné číslo vyjde ve druhém kvartálu roku 2021.

Michaela Seewald, zakladatelka a výkonná ředitelka V24 Media říká: „Jsem nadšená, že mohu oznámit uvedení Vogue Leaders, online i tištěného titulu, který bude přinášet příběhy úspěšných lidí a značek, jejichž hodnoty se shodují s hodnotami Vogue. Magazín bude propagovat diverzitu, zodpovědnost a respekt k jednotlivcům, komunitám a životnímu prostředí. Dáváme si za cíl propojovat zkušené leaders se začínajícími talenty, sdílet příklady dobré praxe a inspirovat naše čtenáře k posouvání hranic a překonávání limitů. Přejeme si v této nelehké době nabídnout prostor ženám i mužům se zkušenostmi a vizí pro nová paradigmata dnešního světa, který prochází hlubokou proměnou. Právě v tomto klíčovém období naše čtenářky a čtenáři ocení svěží pohled na aktuální témata a my jsme hrdí, že v tomto směru můžeme být leaders.“

Vydavatelství V24 Media plánuje v roce 2021 ve zvýšené míře investovat do Vogue Leaders a ještě více tak podpořit rozvoj jeho hlavních aktivit a upevnit vůdčí postavení na trhu. Což zahrnuje:
• profily leaders v oblasti módy, byznysu, technologií a umění,
• exkluzivní partnerství Vogue a obdobně smýšlejících světových značek,
• iniciativy na podporu udržitelnosti zaměřené na odpovědnost módního průmyslu,
• kurátorovaný online i offline prostor pro nové hodnoty, postupy a myšlenky v dnešním resetovaném světě,
• rozšíření tištěných i digitálních platforem, a tím i posílení celého ekosystému Vogue.

Uvedením dalšího titulu posiluje V24 Media svou pozici na českém a slovenském trhu, kde představuje vůdčí hlas v oblastech lifestylu, luxusní módy a leadershipu. Zároveň svým čtenářům a fanouškům nabízí široce uznávaný, prestižní a unikátní produkt.

O V24 media
Československou Vogue a Vogue Leaders vydává společnost V24 Media, pražské vydavatelství nové generace, vpartnerství s globální společností Condé Nast International, produkující nejkvalitnější časopisy, webové stránky a digitální obsah. Společnost V24 Media byla založena Michaelou Seewald a týmem, jenž vedou šéfredaktorka Andrea Běhounková akreativní ředitel Jan Králíček. Československá edice Vogue je dvacátou čtvrtou vpořadí. Vogue vychází ve Spojených státech, Španělsku, vBritánii, Francii, Itálii, Německu, Rusku, Japonsku, Číně, na Tchaj-wanu, vMexiku a Latinské Americe, na Středním východě, v Koreji, Brazílii, Austrálii, Portugalsku, Indii, Turecku, Thajsku, Polsku, Nizozemsku a na Ukrajině.

Comments

comments

Vyhledat