Vans: koncerty do karantény

DIIV_Sidestripe Sessions_VANS
DIIV_Sidestripe Sessions_VANS

Vans, originální značka zaměřená na popkulturu mladé generace, která se stala synonymem pro kreativní sebevyjádření, přináší návrat svého globálního hudebního streamu Sidestripe Sessions. Tento projekt je eklektickou oslavou spolupráce, různorodosti a sebevyjádření skrze hudbu a umění. Třetí série Vans Sidestripe Sessions je k vidění na YouTube kanálu Vans.

Jednotlivé epizody postupně uvedou vystoupení široké rodiny hudebníků spřízněných se značkou Vans, na pozadí s originálními díly začínajících umělců. Nová sezóna Sidestripe Sessions se natáčela přímo v centrále Vans Global v kalifornské Costa Mesa a nabídne celkem 10 epizod ve zbrusu novém uměleckém pojetí, které diváky zavede do velké krabice od bot s dynamickými uměleckými díly a animovanou grafikou.

Třetí sezonu zahájí jedinečné vystoupení indie-rockové kapely DIIV z L.A. a jihokalifornského art-punkového dua The Garden. Skupina DIIV představí písně „Horsehead“ a „Blankenship“ ze svého posledního alba Deceiver, doprovázené uměleckou projekcí bubeníka Bena Newmana, který je autorem vizuálu k desce z roku 2019. Skladatel a zpěvák skupiny Zachary Cole Smith popsal Deceiver jako „soundtrack k osobnímu vzkříšení“. Album upoutalo také pozornost kritiků, jako třeba Paste Magazine, který ho označil za „doposud nejtemnější počin kapely“, ale zároveň „nejopravdovější“. V dalších epizodách se můžete těšit na vystoupení kapel The Garden, CHIKA, Tank and Bangas a Ceremony s jedinečnými uměleckými projekcemi, které oživí jednotlivá představení.

Nové epizody Vans Sidestripe Sessions budou mít premiéru co dva týdny, počínaje 6. dubnem. Nenechte si ujít novou řadu, ve které se představí CANDY, Anderson .Paak, Cherry Glazerr, Channel Tres a další! Pro více informací a přihlášení se k odběru navštivte Vans YouTube Channel.

Comments

comments

Vyhledat