Vans startuje nový projekt s výtvarníkem Lukáčem

 Streetwearová značka Vans startuje nový projekt s názvem ART ON THE BOX, který propojuje lokální trh s mladými umělci a zviditelňuje tak umění netradiční formou – přímo na krabici, kde logo Vans ustupuje do pozadí a  prostor je věnován uměleckému dílu. 

Projekt ART ON THE BOX je speciálně věnovaný modelu OLD SKOOL, který patří k nejikonickejším teniskám značky Vans již od roku 1977.  V dnešní době tento model nalezente v šatníku slavných hvězd stejně tak jako na prknech skateboardistů.  

Sérii ART ON THE BOX odstartovala spolupráce Vans s Martinem Lukáčem, jehož umění již dávno přesáhlo hranice i galerie České republiky.

foto Vans

Spojit se se značkou Vans je pro mě osobně ale i jako pro umělce radost. Baví mě, když je umění dostupné a jedna z cest je propojovat se s velkými značkami, které vnímají význam kreativity a kreativců v každodenním životě. Pro Vans jsem upravil jednu z mých typických kreseb „Myšáka“ a obul jsem ho do modelu tenisek OLD SKOOL, pro které je speciální seeding určen,“ prozrazuje o spolupráci umělec Martin Lukáč.

 

Comments

comments

Vyhledat