Vault by Vans a Vibram se propojili díky společné kolekci inspirované high fashion

Vans x Vibram
Vans x Vibram

V nejnovější spolupráci se Vault by Vans spojil s ikonickými průkopníky stylových bot Vibram. Kolekce se skládá ze dvou nejuznávanějších Vans modelů – Sk8-Hi a Authentic, doplňené vývášenou podrážkou Vault by Vans.

 

Vault by Vans miluje nadčasovou estetiku a partnerství s Vibramem vyústilo ve špičkovou a vysoce kvalitní kolekci. Obě značky sdílejí desítky let dlouhou obuvnickou historii a mají za cíl vytvářet klasické, každodenní kousky a přitom neustále prosazovat inovace.

 

 

 

Sbírka FA21 je inspirovaná modely z luxusního i urban světa – SK8-Hi Reissue LX a Authentic LX byly transformovány a doplňeny prvky Vibramu. Díky technologii Vans UltraCush jsou oba styly k dispozici v prémiových černých i bílých provedeních a jsou vylepšeny podrážkou Bristol od Vibramu.

 

Založena v roce 1937, Italská značka Vibram je proslulá vytvořením prvních gumových podrážek, původně používaných na horolezecké boty. V průběhu let si společnost Vibram vybudovala mezinárodní reputaci, která je dnes synonymem kvality, inovace a výkonu.

 

Sbírka Vault by Vans x Vibram bude k dispozici od 1.července 2021 ve vybraných obchodech Vault by Vans. Více informací naleznete zde Vans.eu/VaultbyVans.

 

Comments

comments

Vyhledat