Venerologická poradna: orální sex od masérky

Foto Christin Hume / unsplash.com
Foto Christin Hume / unsplash.com

Venerolog MUDr. Procházka odpovídá na další dotazy našich čtenářů v naší anonymní venerologické poradně.

Otázka:

Dobrý den, včera jsem se objednal na masáž v jednom podniku, dívka mě masírovala a z ničeho nic mě začala orálně (chtěla nějaké peníze navíc) uspokojovat bez ochrany, během pár desítek vteřin jsem to zarazil a šel pryč, ted mám obrovský strach z těch nevážnějších pohlavních chorob, celou noc jsem nespal a z nervového vypětí zvracel. Nic takového jsem nechtěl, chtěl jsem si jen odpočinout. Ale to už je ted jedno.
Prosím o radu co dále.
Děkuji

Odpověď:

Dobrý den mladý pane,

samozřejmě, že  orální sex od masérky je možno považovat za rizikový, neboť nemusíte být jediný šťastlivec, kterého takto uspokojovala.  Zase ale pro uklidnění.. v podstatě se můžete obávat „jen“ chlamýdií nebo kapavky, ale to by jste pozoroval výtok z močové trubice a  pálení v močové trubici. No,  pro jistotu, by bylo vhodné vyčkat 14dní od tohoto nepříjemného zážitku a následně se zajít do spádové venerologické ambulance k vyšetření těchto nemocí. Do té doby určitě vydržet bez sexu.
S pozdravem a přáním, že to dobře dopadne
MUDr. Přemysl Procházka

MUDr. Přemysl Procházka odpovídá na vaše dotazy průběžně. Pokud máte také otázku, zašlete ji na: protisedi@protisedi.cz – vždy s předmětem PORADNA VENEROLOGIE. 

Neuvádějte žádné osobní údaje(!), nejlepší je anonymní e-mail.

 

 

Comments

comments

Vyhledat