Víkend plný reggae ve vzduchu, na souši i na lodi

O víkendu od 6. do 8. října 2023 se uskuteční 2nd Prague Reggae Weekender, který bude plný tradičního ska, reggae, rocksteady, 2 tonu a přehlídkou klubového života tak, jak ho máme rádi. Djs napříč Evropou se sjedou do Prahy, aby společně s tuzemskými kolegy představili své sbírky vinylů a tři dny rozjížděli mejdany na šesti místech po celé Praze. A co a kde vás čeká? 

Akce začíná už v pátek 6. října v Klubu 007 Strahov, který je domovskou scénou pro Skaparádu už od devadesátých let. Páteční noc začne osvědčená parta pod hlavičkou Rude Boy Rhythm doplněná o zahraniční hosty. Kdo někdy zažil Skaparádu na sedmičce, moc dobře ví, že tam to nekončí. Ze Strahova povede i tentokrát cesta dolů do Klubu Újezd, kde se bude v hraní pokračovat do ranních hodin.

Po páteční zahřívačce přijde sobota, jejímž vrcholem bude party na Lodi Hamburg. Ale ještě předtím se od 15:00 v žižkovském Second Shotu, obchůdku s oblečením a vinyly zaměřenými na britská 60. léta, za gramofony postaví selektor Papa Kani a doplní ho Neil Anderson, šéf a hlavní hnací motor britského labelu Original Gravity.

Odtud bude čas se přesunout na Loď Hamburg, na kterou se bude možné nalodit už od 19:00, protože přesně ve 20:00 se vyplouvá na Vltavu. Zde hudební program obstarají výhradně zahraniční hosté. Z Katalánska přijede dámské trio Musical Sisters, z Říma Big Ben Silekta, z Vídně dorazí Clemens a Lee Van Cleef jakožto zástupci Boss Sounds Vienna a z německého Chemnitzu přiveze svou show dvojice Rudeboy Soundsystem.

Tím ale sobotní program nekončí, z lodi hurá do Vinárny U Sudu, kde bude akce pokračovat na dvou barech najednou. Na jednom dál pojede tradiční reggae a ska, zatímco na druhém se můžete těšit na české reggae veterány Dje Kayu ze Swamp SafariReggae University a Selektora Boldrika.

Program Prague Reggae Weekenderu zakončí nedělní chill out párty na krásném místě v Riegrových sadech, konkrétně v baru Mlíkárna, což je ideální místo pro nedělní grilovačku s hudbou, která se bude celý víkend linout Prahou.

Veškeré info najdete na fb stránkách Prague Reggae Weekender nebo na události 2nd Prague Reggae Weekender

 

Vstupné na celý Weekender je 500 Kč a zahrnuje vstup na páteční sedmičku a sobotní loď. Zbylé akce mají volný vstup. Rezervace posílejte na e-mail: prague.reggae@gmail.com Rezervace bude potvrzena po obdržené platbě. Platbu lze provést přes Paypal (příteli/as friend): prague.reggae@gmail.com

Comments

comments

Vyhledat